Міжвузівський науково-практичний семінар

6 грудня у Бродівському педагогічному коледжі імені Маркіяна Шашкевича відбувся міжвузівський науково-практичний семінар. На захід приїхали викладачі додаткових кваліфікацій «Керівник дитячого художнього колективу» та «Керівник хореографічного колективу», а також заступники директорів з НВП зі Львова, Луцька та Володимира-Волинського.

Представництво нашого коледжу було найчисельнішим, а тому й зуміли детально розповісти про інноваційні технології у практичному навчанні студентів спеціальності «Початкова освіта» з названих вище додаткових кваліфікацій.

Вітання від адміністрації, викладацького та студентського колективів передала присутнім Пелех О.П., яка розповіла про наступність і послідовність практичного навчання у здобутті додаткової кваліфікації.

Табаченко Т.А. поділилася досвідом проведення практики з позакласної та позашкільної виховної роботи в Університеті третього віку.

Махніцька В.В., Карпюк В.В. ґрунтовно ознайомили присутніх з особливостями організації та результатами роботи пробної практики з додаткової кваліфікації.

Карпук Т.А. зуміла зацікавити слухачів розповіддю про діяльність керівників хореографічного та художнього колективу під час літньої практики в оздоровчих таборах. Викладачі коледжу та всі присутні, під керівництвом Тамари Анастасіївни, розучили масовку «Ми одна сім’я».

Щиро дякували викладачі Бродівського педагогічного коледжу Сурмик С.С. за методичні доробки, якими вони користуються у повсякденному житті.

Розповіді викладачів супроводжувались мультимедійними презентаціями, які під час виступів демонстрував Подзізей Г.І.

Чимало корисної інформації для удосконалення почерпнули викладачі технологій Вітрук О.А. та Білітюк В.В.

Господарі семінару запропонували для перегляду заняття з додаткової кваліфікації та дитячу виставу.

Заступники директорів з навчально-виробничої практики провели обговорення існуючої нормативно-правової бази забезпечення практики.

І як висновок  у викладачів нашого коледжу з’явився девіз:

Наш коледж – славний.

Ми – кримчани.

За кроком крок

Йдемо вперед.

Сучасний погляд керує нами,

Удосконаленню немає меж.   

Коментувати

Залишіть свій коментар або запитання і ми обов'язково Вам дамо відповідь