Княжна Володимира вчиться у нашому коледжі!

І знову корона «Княжни Володимир-Волинського» повернулась в наш навчальний заклад. Як і кожного року 8 березня в місті проходить свято краси, грації - "Княжна Володимира". Цього року з нашого коледжу у конкурсі брали участь 4 студентки: Кондисюк Анна (2-Б), Нагорнюк Олена (2-А), Шуляр Тетяна (2-Р), Ростопчина Ірина (3-В). Всі цьогорічні учасниці конкурсу були неймовірно привабливі, чарівні, граціозні у танці та барвисто різноманітні у своїх талантах. Вже 16 років режесурою свята займається – Карпук Тамара Анастасіївна, голова студентського профкому.

Під час дійства учасниці дефілювали у різних вбраннях: «Стиль мого життя», «В купальниках», «Весільні сукні», «Вечірні сукні», демонстрували свої вміння та таланти, виконували хореографічну композицію, автором якої є наш випускник Кузьнєчихін Станіслав.

Корону та номінацію «Княжна Володимир-Волинського 2013» отримала Кондисюк Аня. Це рішення журі співпало з рішенням глядацького залу ­– Ані вручили номінацію «Глядацькі симпатії». Вітаємо всіх хто б був причетний до цього свята і дякуємо всім, хто допомагав, підтримував, голосував за наших дівчат. Кожна з учасниць отримала стрічку з номінацією та в подарунок мобільні телефон samsung galaxy, а переможниця ще й відеокамеру.

Коментувати

Залишіть свій коментар або запитання і ми обов'язково Вам дамо відповідь