Виховний захід присвячений 125-й річниці з дня народження А.С. Макаренка

13 березня 2013 року вся педагогiчна громадскість вiдзначала 125 – рiччя  вiд  дня народження видатного українського педагога, теоретика i практика системи виховання особистостi в колективi, педагога, кредом життя якого завжди було «любити людину»- А.С. Макаренка.

У середу 13 березня 2013 року у коледжi членами наукового товариства з педагогiки і психологiї  пiд керiвництвом Катинської Л.Л. було вiдкрито  виставку про життя і педагогiчну дiяльнiсть А.С. Макаренка та запропоновано iнформацiю про нього в газетi «Педагог».

21 березня 2013 року в актовiй залi коледжу викладачi та студенти взяли участь у виховному заходi «Любити людину». Глядачам було запропоновано вiдеокадри  про життя та педагогiчну дiяльнiсть А.С. Макаренка та мультимедiйну презентацiю його педагогiчної  творчостi, театральнi постановки  з книги «Педагогiчна  поема», якi майстерно зiграли студенти 3 курсу групи О: Максимук Андрiй, Баюра  Iванна, Цаль-Цалько Юрiй, Макаревич Тарас, Ковальчук Оксана, Придатко Євген, Галайда Тетяна, Мацик Iванна.

Роль А.С. Макаренка майстерно виконав  студент 3 курсу групи О – Костюк Олександр.

Глядачам сподобалась акторська гра студента 4 курсу групи Т – Динюка Богдана, що вiдтворив роль «завiдувача губнаросвiти  i колонiста Семена Карабанова».

Члени наукового товариства з педагогiки i психологiї : Драбич  Iрина, Костючик Тетяна, Цаль-Цалько Олена, Арендарук  Катерина, Стоцька Олена, Гриб Iрина, Великопольська Оксана, Шевчук Iнна подарували глядачам високий рiвень естетичної культури та насолоди  педагогiчного слова про А.С. Макаренка.

Музичне оформлення даного дiйства здiйснювали студенти 3 курсу групи Б. Вони продемонстрували глядачам високопрофесiйний спiв пісенних творів про Україну. Технiчне забезпечення виховного заходу  здiйснили Шафран Олена та Юхимчук Андрiй.

Натхненником  та органiзатором, сценаристом, режисером  даних заходів є викладач педагогіки , викладач – методист Катинська Л.Л.

Дуже приємно, що місцеве телебачення прилучилося до висвітлення цих подій.