Краса доброти, сердечності й любові!

Дуже цінним досвідом  у студентські роки є досвід спільної діяльності.

Тому члени НСТ секції педагогіки і психології  вирішили провести виїзне засідання на лоні  природи. Тим більше, що визріла доцільна нагода: вересневі заочні зустрічі з досвідом виховання та навчання видатного українського педагога В.О. Сухомлинського, який радив спілкуватися з природою, красою оточуючого світу не тільки в лабораторних умовах, а найкраще і найдоцільніше – в умовах реального життя.  « Немає нічого дорожчого за рідну землю»,- писав він. «В життя кожного з нас назавжди, до останнього нашого подиху входить щось єдине і незмінне: любов Матері, її ласкавий дотик, рідне слово, рідна хата,  рідна стежина у рідному краї».

23 вересня ми вирушили на улюблене місце відпочинку – озеро Лісне. Поезія про рідну землю, задушевна українська пісня, обмін враженнями прочитаного у Василя Сухомлинського  про те,  як виховати справжню людину, конкурси та загадки, комплімент – експромпт – всього й не перелічиш! А найкраще – це краса, що нас оточувала: сосни, клени, ще де-не-де квітки, як залишки літа, голубе і чисте небо, посмішка, і звичайно - смачна ковбаска!!!

Ми не тільки відпочивали, але й бажали всім  серцем і душею, щоб закінчилась війна на нашій Україні і Господь вберіг усе дароване нам на віки!

Поверталися щасливі, доповнили свої знання новим досвідом правильного відпочинку і несли у своїх душах єдине і добре бажання: « Хай пісня твоя, Україно, злітає, як птах у блакить, а мова твоя солов’їна у кожній оселі звучить»!

Керівник секції Катинська Лідія

Всього оцінок: 259

Коментувати

Залишіть свій коментар або запитання і ми обов'язково Вам дамо відповідь