Табірний збір 2016

Літо – незабутня пора відпочинку й оздоровлення. Щоб воно пройшло плідно, для школярів відкрито чимало стаціонарних та пришкільних оздоровчих таборів. Працівниками у такі позашкільні заклади залюбки беруть студентів педагогічних вузів – молодих, енергійних, життєрадісних і невтомних. Саме вони тонко розуміють уподобання сучасних учнів, вміло організовують їх дозвілля.

Проте майбутнім педагогам не просто працювати у таборі. А тому викладачі Володимир-Волинського педагогічного коледжу ім. А.Ю.Кримського на чолі з  директором коледжу Савельєвим М.Г. традиційно провели підготовка до роботи в ЛОТ на базі ОЛК «Ровесниик» на Львівщині. Особливу вдячність за створення належних умов проживання і харчування хочеться висловити працівникам та начальнику ОЛК Карвацькому Василю Михайловичу.

Робота у таборі була надто насичена. Щодня студенти самостійно організовували по 2 загальнотабірних заходи, слухали лекції, брали участь в танцювальному та пісенному практикумах, але найактивнішими були під час проведення тематичних дискотек.

Табірний збір пройшов успішно. Лишається тільки сподіватись, що «Літо 2016» допоможе у професійному зростанні майбутнім педагогам, адже працювати їм  доведеться на штатних посадах працівників оздоровчих таборів.

Хай щастить Вам, шановні студенти, на обраному шляху!

Коментувати

Залишіть свій коментар або запитання і ми обов'язково Вам дамо відповідь