ВІДБУЛАСЬ ПРЕЗЕНТАЦІЯ КАТАЛОГУ "ВОЛОДИМИР МИСТЕЦЬКИЙ" ЗА УЧАСТЮ ВОСЬМИ ВИКЛАДАЧІВ ТА ДЕСЯТИ ВИПУСКНИКІВ КОЛЕДЖУ!

7 травня в культурно-мистецькому центрі відбулась презентація каталогу «Володимир мистецький», у якому поціновувачі знайдуть інформацію про 43 талановиті особистості нашого міста, на яких, за словами першого заступника міського голови Андрія Гудима, тримається мистецький фундамент Володимира.

Зустріч стала справжнім святом для мистецької еліти Володимира. Андрій Гудим розповів про передісторію створення видання, підкреслив, що однією з натхненниць цього процесу стала Галина Микита і висловив їй особливу вдячність. У свою чергу художниця зазначила, що щаслива, адже прожила своє життя серед такої кількості талановитих і хороших людей.

«У реаліях війни ми не збавили обертів, а стараємось знайти можливості, аби зафіксувати здобутки наших творчих особистостей, адже першим, що робить ворог, це переписує історію і приписує культурно-мистецькі надбання нашого народу собі», – підкреслив Андрій Гудим.
Над виданням працювало чимало людей, за особливий вклад у його створення подяками міського голови було відзначено Тетяну Токареву-Асмолкову та Ольгу Гудим, викладачок педколеджу.

Усім художникам, інформацію про яких розміщено у новоствореному каталозі, вручили по примірнику цього подарункового видання. Колись його доповнять новими іменами, та вже зараз він якнайповніше передає широку палітру і розмах мистецьких напрямків та здобутків митців Володимирщини.

Серед згаданих у каталозі імен є, звичайно, і скульптор Олег Дубинчук, який відійшов у засвіти наприкінці минулого року. Тож пам’ять художника вшанували хвилиною мовчання, а Андрій Гудим запевнив, що з дочкою митця ведуться перемовини щодо подальшої долі величезної колекції його робіт, розміщених на подвір’ї будинку, у якому він проживав.

Дякуючи за таке чудове інформаційно-мистецьке видання, художники принагідно висловлювались на захист майбутнього художньої галереї, запрошували владу активніше підтримувати митців, зокрема, й у проведенні щорічного пленеру художників.
Старші колеги щиро раділи, що у каталозі заслужено багато молодих імен, які не підведуть і понесуть справу творення краси далі. «Приємно, що наше місто має таку потужну мистецьку силу», – зауважив художник Адам Михалик, у минулому багаторічний директор Володимирської дитячої художньої школи імені Рокицького, яка виховала чимало талантів, і серед них – лауреатів численних міжнародних мистецьких конкурсів.

Усі активно дякували молоді, яка нині прийшла у владу і дозволяє реалізовувати різноманітні креативні ідеї, що усім додає віри у те, що справа старших мистецьких поколінь житиме.
Відділ міжнародної діяльності та туризму
ТІЦ / Володимирської міської ради
Відділ культури і мистецтва

Культурно-мистецький центр місто Володимир.

Володимирська міська рада.

Теги: