Андрусик Анастасія

Я, Андрусик Анастасія, у 2023 р. закінчила навчання у ВВПК за спеціальністю 023 "Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація"

 

Про вступ до коледжу анітрохи не жалкую. Навчання у коледжі ще більше посприяло моєму бажанню стати дизайнером і надало мені більше впевненості, щоб рухатись далі у творчому напрямку.

Скажу відверто, що були й труднощі: на час мого навчання припали різноманітні події, які його ускладнили, але завдяки підтримці рідних, друзів-одногрупників, підтримці викладачів та власним зусиллям я продовжувала навчатись далі. Найбільше мені подобались мистецькі дисципліни: рисунок, живопис, ДПМ, композиція, кольорознавство, комп’ютерна графіка, дизайн та реставрація.

 Я з теплом у серці згадую всіх викладачів і дуже вдячна їм, Всі вони дуже приємні та добрі люди, які знаються на своїй справі. З особливо теплими думками я згадую Олену Сергіївну та кураторку моєї групи – Оксану Григорівну.

Під час мого навчання у коледжі жила руда киця, яку ми всією нашою групою дуже любили і називали її Маруся або Булка. Вона була частиною закладу, частиною нашої великої родини. Ми намалювали дуже багато її портретів.

У нас була неймовірно цікава практика в арт-студії, художній школі, де ми мали змогу спробувати себе у ролі керівників гуртків. Пленер – один з моїх найкращих моментів під час навчання. Я досі полюбляю робити замальовки, надихаючись навколишнім середовищем.

Я навчалась лише два роки, але за цей час у нас була ще купа цікавих подій: концерти та конкурси, ярмарки та екскурсії. Ми встигли спробувати себе у реставрації та писанкарстві, створили неймовірні дипломні роботи, були і скульпторами і дизайнерами, одним словом – творили!

На даний момент я продовжую навчатись в Луцькому національному технічному університеті за такою ж творчою спеціальністю 022.01 на графічного дизайнера. Здобуті у коледжі знання допомагають мені у різних моментах, бо Володимирський педагогічний фаховий коледж імені Агатангела Кримського – це точно те місце, про вступ у яке я не жалкую і пишаюсь тим, що я випускниця -«кримчанка»: ).

 

Роботи Анастасії АНДРУСИК