У рамках тижня Тижня безпеки дорожнього руху працівники поліції провели для студентів коледжу тематичну лекцію

За даними ВООЗ, дорожньо-транспортний травматизм є однією з найбільших проблем сьогодення у сфері охорони здоров’я. Щодня у ДТП гинуть та травмуються тисячі осіб. 

Привернути увагу суспільства до важливості даної проблеми допомагають інформаційно-просвітницькі заходи. Саме тому, проведення тижнів безпеки дорожнього руху стає традиційним в Україні.

У рамках Тижня безпеки дорожнього руху, 18 жовтня у коледжі відбулась зустріч здобувачів освіти та представників поліції. Студенти 1-Д та 1-Є курсів мали змогу поспілкуватися з начальником сектору ювенальної превенції Володимирського районного відділу поліції Оленою ПАВЛЮК та старшим інспектором реагування патрульної поліції Володимирського районного відділу поліції Миколою ДМИТРУКОМ. Говорили на тему «Правила безпечної поведінки на дорозі». Представники правоохоронних органів нагадали правила безпечного поводження на вулицях та дорогах, про відповідальність за їх порушення, розповіли про права та обов’язки учасників дорожнього руху, закцентували увагу на необхідності використання світлоповертальних елементів у темний час доби.

Бесіда пройшла в теплій та дружній атмосфері.