ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ - 2023

У Володимирському педагогічному фаховому коледжі імені Агатангела Кримського Волинської обласної ради щороку відбуваються урочисті церемонії вручення дипломів випускникам, які успішно завершили своє навчання. У 2023 році ця значуща подія зайняла своє особливе місце в історії коледжу.

Дата та місце вручення дипломів були заздалегідь визначені, щоб забезпечити всім учасникам гідну та незабутню церемонію. Випускники, разом з родинами та друзями, зібралися в академічній атмосфері, щоб відзначити успіх та висловити вдячність викладачам та співробітникам коледжу.

Церемонія розпочалася з привітання директора коледжу, який звернувся до випускників із високими словами пошани та побажань у подальшому житті. Він оцінив важливість отримання освіти та підкреслив досягнення кожного студента в процесі навчання.

Після промови директора випускники були запрошені на сцену, де їм були урочисто вручені дипломи. Кожен випускник отримав власний момент слави, коли його ім’я було оголошено, і він вийшов на сцену, щоб прийняти диплом та вітання від представників коледжу. Цей момент був сповнений радості та емоцій, як випускників, так і їх близьких. Кожен випускник мав змогу висловити свою вдячність викладачам, батькам та всім, хто підтримує їх у навчанні.

Після урочистого вручення дипломів була проведена фотосесія, яка стала приємною спогадом для всіх присутніх. Випускники демонстрували свою гордість та радість, тримаючи в руках свої заслужені дипломи.

Ця подія лише символізувала закінчення навчання в коледжі, але відкривала нові горизонти та можливості для майбутньої кар'єри випускників. Багато з них планували продовжити свою освіту на вищому рівні, вступити до університетів чи зайнятися професійною діяльністю відповідно до отриманого фаху.

 

Подібні публікації