Cемінар-тренінг «Комунікативний підхід до вивчення англійської мови в початковій школі»

Інтенсивне  реформування освіти в Україні зумовлює наполегливі пошуки шляхів трансформування освітнього процесу на гуманістичних засадах. Одним із проявів трансформування є інноваційні педагогічні ідеї, що передбачають якісно нові перетворення як цілісного педагогічного процесу, так і його складових, що приводять до істотного підвищення його результативності. Тому основну ідею реформування системи освіти можна сформулювати таким чином : ефективність навчання може бути поліпшена завдяки проектуванню і поширенню інноваційних освітніх систем і технологій. Це стосується і вивчення іноземних мов, адже в наш час постійно зростають потреби у їх використанні. Пріоритетним напрямком у вивченні іноземних мов стало опанування ними, як засобом спілкування.

Нові завдання вимагають змін до рівнів володіння іноземними мовами, визначення нових підходів до відбору змісту та організації матеріалів, використання адекватних форм та видів контролю, а нові можливості (комп’ютеризація, Інтернет) дають поштовх для більш якісного засвоєння знань.

З метою поширення інноваційних освітніх технологій в галузі навчання англійської мови дітей молодшого шкільного віку 9 квітня в педагогічному коледжі ім. А.Ю.Кримського був організований і проведений  методичний семінар-тренінг на тему «Комунікативний підхід до вивчення англійської мови в початковій школі». На семінар було запрошено методиста представництва корпорації  Пірсон Ед’юкейшн у Львові  Ольгу Ярську. Це видавництво пропонує навчальні  матеріали , які значно полегшують засвоєння матеріалу, сприяють кращому розумінню та посилюють мотивацію учня. Для кожного рівня володіння мовою передбачено комплекс традиційного підручника та багатофункціональних мультимедійних засобів. Освітні проекти Пірсон – це нові ідеї, нові можливості, нові технології, які забезпечують реалізацію комунікативно-орієнтованого підходу  у практиці викладання англійської мови. Ольга Ярська в доступній і дуже цікавій формі продемонструвала інтерактивні прийоми вивчення англійської мови в початковій школі, познайомила з навчальними посібниками видавництва і проаналізувала можливості їх використання. Дистриб’ютор видавництва Олег Лазор зробив виставку-ярмарок навчальних матеріалів.

В семінарі взяли участь вчителі англійської мови освітніх закладів міста та району, студенти. Їм сподобалося відчути себе в ролі першокласників, гратися, співати, кричати і шепотіти, вивчаючи алфавіт англійської мови, назви кольорів і предметів. Робота семінару була дуже плідною і всі учасники виявили бажання продовжувати розпочату співпрацю з вивчення і впровадження в практичну діяльність інноваційних технологій навчання.

Викладач методики навчання англійської мови Шишко О.А.

Всього оцінок: 379

Коментувати

Залишіть свій коментар або запитання і ми обов'язково Вам дамо відповідь