В коледжі відбувся тиждень предметної комісії соціально-економічних дисциплін

З 22 квітня по 7 травня в стінах Володимир-Волинського педагогічного коледжу ім. А.Ю. Кримського проходив тиждень предметної комісії соціально-економічних дисциплін. Викладачі комісії підготували та провели ряд навчально-виховних заходів для студентів коледжу.

22 квітня викладачем Нагірним М.З. було проведено інтелектуальне шоу «Брейн ринг: Ерудит – 2019» за участю команд, що участю команд, що представляли групи 1В, 1Г, 1О, 1Т. за підсумками гри команди отримали такі результати:

І   – 1Т (6 балів)

ІІ  – 1В (5 балів)

ІІІ – 1Г (4 бали)

ІV – 1О (3 бали)


Брейн ринг: Ерудит – 2019


22 квітня викладачем Стрільчуком М.С. була організована екскурсія студентів І курсу до Володимир-Волинського історичного музею ім. О. Дверницького, під час якої відвідувачі мали можливість ознайомитись з експозиціями, що представляють різні періоди історії міста Володимира-Волинського.


Екскурсія 


23 квітня викладачі комісії Нагірний М.З., Наумчук О.П. та Хомюк І.В. провели олімпіаду з історії серед студентів І-ІІ курсів. Учасники олімпіади розділили призові місця таким чином:

ІСТОРІЯ УКРАЇНИ      ВСЕСВІТНЯ ІСТОРІЯ

І місце - Абрамчук Марія 2Г, Кузьмич Софія 2Р;

ІІ місце - Солтис Василь 2Г, Круглій Марія 2Г

ІІІ місце - Панасюк Олександр 2Б

І місце - Нагорна Дарина 1В;

ІІ місце - Міщан Катерина 1Б;

ІІІ місце - Микитюк Софія 1Б, Марко Юлія 1Є, Євтушик Лілія 1Г.

                   


Олімпіада


23 квітня викладачем Дзюргалюком С.В. проведено за участю студентів ІV курс, групи Б відкрите заняття з основ філософських знань на тему: «Традиції та особливості розвитку філософської думки в Україні».


Відкрите заняття з основ філософських знань


24 квітня під керівництвом викладача комісії Поліщука І.А. відбулась олімпіада з економічної теорії серед студентів І курсу спеціальностей «Початкова освіта» та «Образотворче мистецтво». Серед 20 учасників найкращих результатів досягли:

І – Міщан Катерина 1Б

ІІ – Луцюк Наталія 1В

ІІІ – Нагорна Дарина 1В

ІV – Дячук Анастасія 1Г

V – Сулімова Вікторія 1В, Олейник Марія 1А

VІ – Костюк Яна 1В

VІІ – Кравчук Ірина 1В


Олімпіада з економічної теорії


25 квітня викладачем Нагірним М.З. було проведено за участю студентів І курсу, групи В відкрите заняття з всесвітньої історії на тему: «СРСР у повоєнний період. Нові незалежні держави».


Відкрите заняття з всесвітньої історії


26 квітня за участю викладача комісії Стрільчука М.С. та студентів ІV курсу відбулось курсове інформування, присвячене Дню Європи, «Україна – Європейська держава».


Курсове інформування


7 травня викладачами Наумчук О.П. та Стегній Т.А. було підготовлено та проведено виховний захід «Роки війни -  століття пам’яті!», присвячений Дню пам’яті та примирення.


Виховний захід «Роки війни -  століття пам’яті!»

Предметна комісія соціально-економічних дисциплін щиро вдячна адміністрації та викладачам коледжу, а також студентам, які допомагали в організації та проведенні навчально-виховних заходів.

Коментарі

А толку з вашого закладу якщо студенти не можуть найти роботу по спеціальності вчитель

Коментувати

Залишіть свій коментар або запитання і ми обов'язково Вам дамо відповідь