Ми в жалобі з приводу смерті Губаря Івана Гавриловича

Колектив Володимир-Волинського педагогічного коледжу - в глибокій жалобі з приводу смерті Губаря Івана Гавриловача, директора педагогічного училища у 1964-1994 роках, заслуженого вчителя УРСР.

Наше суспільство втратило авторитетну Людину з великої літери. Життєвий шлях Івана Гавриловича – зразок людської гідності, добропорядності та мудрості.

Розбудова оновленої моделі педагогічного процесу  для Івана Гавриловича, за довгих 30 років, стала справою його життя, а сам він – символом навчального закладу, його візитівкою. Педагог і керівник від Бога, ерудит, душевна і щира людина, він забезпечив реалізацію творчого потенціалу педагогічного та студентського колективів. За багаторічну сумлінну працю нагороджений орденом Трудового Червоного Прапора (1971) та орденом Леніна (1986), а указом Президії Верховної Ради УРСР від 14 серпня 1979 року удостоєний звання «Заслужений вчитель УРСР».

Під керівництвом Губаря І.Г. навчально-виховний процес впевнено входив у колію системності, розвитку і вдосконалення.

Висловлюємо щирі співчуття родині покійного, поділяємо її горе.

Нехай милосердний Господь упокоїть його душу у Своїх Небесних Оселях, там, де спочивають праведні.

Вічна Пам'ять!

Коментарі

Царство Небесне Іівану Гавриловичу!!! Хай земля йому буде пухом.

Вічна пам`ять Вам, Іване Гавриловичу! Ви були Вчителем і керівником від Бога! Хай земля Вам буде пухом. Щирі співчуття родині.

Коментувати

Залишіть свій коментар або запитання і ми обов'язково Вам дамо відповідь