У коледжі створено раду молодих науковців

У вівторок, 26 грудня, відбулися установчі збори для формування складу ради молодих науковців Володимир-Волинського педагогічного коледжу імені А.Ю.Кримського, за участю заступника директора з навчальної роботи, кандидата педагогічних наук О.О.Юринця.

До складу ради увійшло 27 дійсних членів з-поміж молодих викладачів коледжу, вік яких не перевищує 35 років.

За підсумками відкритого голосування, головою ради обрано кандидата мистецтвознавства, голову предметної (циклової) комісії музичного мистецтва та окремих методик Б.Є.Жулковського, заступником - викладача предметної (циклової) комісії комп'ютерних та математичних дисциплін В.А.Цьося, секретарем - викладача циклової (предметної) комісії діловодства О.О.Подворнюк.

Також було розглянуто Положення про раду молодих науковців коледжу та план роботи на перше півріччя 2018 року. Відповідно до пункту 2.4 Положення, голову ради молодих науковців Б.Є.Жулковського делеговано до складу адміністративної ради коледжу.

Коментарі

Добрий вечір. А чому деяким членам ради вже далеко за 35? Що за дискримінація по відношенню до інших.

Стрільчук Микола Сергійович, йому вже скоро буде *9 (*). Вам ще написати прізвища викладачів? А може потрібно було зробити все по бажанню самих викладачів?
Картинка користувача admin.

Дякуємо за уважність. Писати персональні дані без згоди осіб - це порушення ЗУ. Краще пишіть статті у фахові видання. Якщо Вас не зарахували до Ради, пишіть заяву, наступне засідання 29.03.2017, обговоримо і проголосуємо...

Коментувати

Залишіть свій коментар або запитання і ми обов'язково Вам дамо відповідь