Розділ ЦК викладачів комп’ютерних та математичних дисциплін

Циклова комісія професійної цифрової та математичної освіти

Фото викладачів циклової комісії цифрової та математичної освіти, 2023 рік

(зліва на право перший ряд: Давидюк Л.М., Поліщук Н.В., Бондарук М.В., Цаль-Цалько Р.Й., Гнепа О.В., Сахно І.М., Совальська І.І., другий ряд: Лобацький О.П., Чуцький М.А., Ващук Б.В., Назаров А.М., Цьось В.А.)

 

Допомога з електронними ресурсами

Допомога при роботі в електронній бібліотеці

Реєстрація в бібліотеці

Додавання матеріалів в бібліотеку

Допомога при роботі в електронних журналах

Інструкції для вчителів 

Тиждень інформатиків, математиків та фізиків

Проведення Тижня циклової комісії викладачів професійної, цифрової та математичної освіти є важливою подією у житті студентів, які навчаються в коледжі. Цей Тиждень відкрив можливості для здобувачів освіти не тільки поглибити свої знання з математики, фізики, інформатики та програмування, а й проявити свої здібності й таланти.

Участь студентів коледжу в XVI Всеукраїнській інтернет-олімпіаді з інформатики «На Урок»

Участь в предметних олімпіадах – це чудова можливість для молоді перевірити власні знання та здобути новий досвід.

Онлайн-засоби як інструменти взаємодії керівника студентської групи та здобувачів освіти

Онлайн-засоби як інструменти взаємодії керівника студентської групи та здобувачів освіти

Сьогодні здійснювати освітню діяльність надто складно. Адже, ми пізнали реалії коронавірусу, який «стукав у двері» українських домівок. Ми відчули, яка страшна та смертельна війна, що триває й досі. Навчання вимушено переходить на онлайн-режим, що приносить певні труднощі вчителям, студентам.

Наукові здобутки викладача коледжу Василя Цьося

У рамках підготовки ВКНЗ «Володимир-Волинський педагогічний коледж імені А. Ю. Кримського» до ліцензування освітнього ступеня «бакалавр», пропонуємо Вашій увазі список наукових доробків його педагогічних працівників. Активним молодим науковцем є викладач інформатики, заступник голови Ради молодих науковців коледжу, асоційований член Регіональної ради молодих вчених при Управлінні освіти, науки та молоді Волинської обласної державної адміністрації Цьось Василь Анатолійович. Пропонуємо Вашій увазі список його наукових здобутків за останні два роки.

«Ок, Google, з днем народження!»

Сучасний світ змінюється надзвичайно швидко. І для того, щоб успішно навчатися та розвиватися, просто необхідно вміло використовувати ресурси Інтернету. Всі ми щодня працюємо з різноманітними сервісами Google. Але чи користуємося ми безліччю можливостей, які відкриває ця найпопулярніша у світі пошукова система?

Запрошуємо до 3D подорожі Володимир-Волинським педагогічним коледжем

Веб-додаток розроблений під час навчальної практики з додаткової кваліфікації «Адміністратор комп’ютерних систем та мереж» студентами 3 курсу спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа (Діловодство)» під керівництвом викладачів Василя Анатолійовича Цьося та Богдана Володимировича Ващука.

Коледж долучився до STEM Discovery Week 2019

STEM Discovery Week 2019 - це спільна міжнародна ініціатива, яка запрошує освітні заклади в усій Європі та світі, щоб відсвяткувати навчання в галузі науки, техніки, інженерії та математики (STEM). Третій рік поспіль у квітні освітяни України долучаються до проведення Європейського STEM-тижня.

Пам'ятка щодо забезпечення інформаційної безпеки при роботі в мережі інтернет

Характеристика ключових факторів ризику

1. Зберігання та передача даних

3 метою уникнення негативних наслідків у випадку втрати або викрадення

носіїв інформації необхідно:

Сторінки