В коледжі відбулась науково-теоретична конференція «30 років незалежності: тенденції становлення освіти»

11 січня 2022 року у коледжі відбулась науково-теоретична конференція «30 років незалежності: тенденції становлення освіти».  Викладачі обговорили актуальні питання реформування освіти сучасної України. Під час роботи конференції учасники представляли свої дослідження у п’яти секціях за напрямами: «Професійна підготовка в закладах фахової передвищої освіти», «Педагогічна майстерність та професійний розвиток педагога», «Освітні технології сучасної України», «Історія освіти та педагогічної думки в Україні», «Становлення та розвиток Нової української школи».  Роботу секцій курували заступник директора з навчальної роботи, кандидат педагогічних наук Олександр Юринець та методистка коледжу Світлана Слюсарук-Літвін.

Паралельно, у форматі онлайн відбувалася студентська конференція. Організували роботу здобувачів освіти та їх наукових керівників завідувач відділення початкової та дошкільної освіти, кандидат педагогічних наук Олександр Бігун та викладачка коледжу, керівниця секції Студентського наукового товариства коледжу, кандидат педагогічних наук Ольга Гнепа.

Загалом, до роботи конференції долучилися близько 50-ти учасників. За підсумками конференції укладено та видано збірник матеріалів.