Захоплююча подорож до мальовничих Карпат

Навчання у коледжі – це не лише пари і сесії, але й найкращий період для подорожей, який потрібно використовувати із максимальним задоволенням.

Безперечно, будь-яка мандрівка дарує незабутні спогади, яскраві емоції та нових друзів. Саме тому 10-12 вересня 2021 року студенти Володимир-Волинського педагогічного фахового коледжу ім. А. Ю. Кримського поринули у неповторну атмосферу Прикарпаття і Закарпаття. Впродовж трьох днів нудьгувати другокурсникам не довелося, все було продумано до деталей: екскурсія Івано-Франківськом, похід на скелі Довбуша, шашлик-паті, підйом на гору Довга, відвідання Буковелю та перевернутої хати.

Родзинкою нашої подорожі стала забава-обряд “Гуцульське весілля”, у якій брали участь студенти груп 2-Б, 2-Г, 2-О, 2-Т, правда у різних ролях: хтось у якості нареченого, нареченої, дружби, дружки, мами нареченої, батька нареченої, а решта – гостей. Яскраве враження залишили джип-тур у гори і зіп-лайн (екстрим-спуск на тросах). Насичений подіями відпочинок перевершив усі наші сподівання. На мою думку, спогадів студентам вистачить до наступної екскурсії. Щиро дякуємо за організацію незабутньої подорожі туристичній фірмі Panova Travel (м. Нововолинськ) та нашому екскурсоводу Павлу. Дуже цікава подача інформації, не перевантажена датами, з гумором, студенти у захопленні. Бажаємо всім поринути у вир незабутніх подорожей і нових вражень!

Гнепа О. В., куратор групи 2-Б

Коментувати

Залишіть свій коментар або запитання і ми обов'язково Вам дамо відповідь