Переглянути інформацію для вступника >

Об'єктове тренування з цивільного захисту

Згідно Плану основних заходів цивільного захисту коледжу у 2021 році, 24 березня 2021 року у Володимир – Волинському педагогічному фаховому коледжі А.Ю. Кримського Волинської обласної ради відбулося об’єктове тренування з цивільного захисту, за темою: «Організація захисту учасників освітнього процесу та працівників коледжу при виникненні надзвичайних ситуацій і ліквідації їх наслідків».

В ході навчання були відпрацьовані наступні питання:

1. Приведення в готовність органів управління цивільного захисту коледжу. Організація оповіщення керівного складу цивільного захисту та учасників освітнього процесу;

2. Навчання порядку і правилам взаємодії персоналу коледжу з 7 ДПРЧ УДСНС України у Волинській області;

3. Дії керівного складу цивільного захисту, складу об’єктових формувань цивільного захисту, працівників та студентів в умовах виникнення надзвичайної ситуації та ліквідації її наслідків.

Заняття показали, що керівний і командно-начальницький склад об'єктових формувань цивільного захисту, а також учасники освітнього процесу коледжу володіють необхідними знаннями та навичками щодо виконання своїх обов’язків. Педагогічний колектив і студенти проявили дисциплінованість, злагодженість дій і вміння мобілізуватись у моменти виникнення надзвичайних ситуацій.

Фото Василя Цьося.

Фахівець з питань цивільного захисту Бичків В.Д.

 

Коментувати

Залишіть свій коментар або запитання і ми обов'язково Вам дамо відповідь