Ми готуємось захищати Україну

Готовність Збройних сил України до виконання своїх функцій значною мірою залежить від її особового складу, зокрема підготовленості молоді до проходження військової служби.

На протязі лютого 2021 р. у Володимиру-Волинському педагогічному фаховому коледжі ім. А.Ю. Кримського Волинської обласної ради пройшли планові заняття з предмету «Захист України», щодо підготовки юнаків до захисту України, забезпечення власної безпеки і безпеки інших людей у надзвичайних ситуаціях мирного і воєнного часу.

Студенти на практичних заняттях потренувалися у розбиранні та складанні «Автомата Калашникова». Кращі результати в розбиранні автомата показали студенти: Артем Бовкуш (1-Т) виконав норматив за - 9 сек., Юрій Саганюк (1-Г), Андрій Панасюк (1-О), Тарас Олійник (1-Т), Олександр Павлюк (1-Т) виконали норматив за - 11 сек.

Адміністрація коледжу висловлює подяку військовому комісару Володимир-Волинського об’єднаного районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки підполковнику Руслану Яцію за тісну співпрацю та сприяння в забезпеченні навчально-матеріальної бази на заняття з предмету «Захист України».

Викладач предмету «Захист України»

підполковник запасу Віталій Власенко

 

Коментувати

Залишіть свій коментар або запитання і ми обов'язково Вам дамо відповідь