Оголошення

Запрошуємо на курси з підготовки до вступу в коледж. Розпочинаємо 23.05.2022 року.

Детальніше

Літературна кав’ярня

25 лютого 2020 року в день 149-річниці з дня народження Лесі Українки та у переддень ювілею (90-ліття) Ліни Костенко у Володимир-Волинському педагогічному коледжі імені А. Ю. Кримського відбувся виховний захід «Літературна кав’ярня». До меню кав’ярні входила смачна кава й солодощі, а ще зворушлива поезія про кохання. Відвідувачі кав’ярні слухали цікаві факти з життя Лесі Українки й Ліни Костенко, переглядали відеоматеріали, насолоджувалися поезією у виконанні студентів 2-Є (Василюк Марії, Васюти Анни, Грицюк Ірини, Дубини Єви, Лігерко Катерини, Марко Юлії, Мегель Діани, Павлючик Уляни, Ройко Інни, Сохан Оксани), 2-В (Вишневської Ольги, Когут Олени, Лащівської Дарини, Легкобит Юлії, Нагорної Дарини, Сулімової Вікторії, Ярмошук Вікторії) та 1-О (Козки Вадима ).

Викладачі Пасієвич Тетяна Олександрівна та Скорицька Тетяна Володимирівна доповнили меню кав’ярні чарівною піснею «Стояла я та слухала весну …» і романтичною живою музикою.

Запах кави теплим подихом огортав усіх гостей літературної кав’ярні й навіював кавові історії. Цікаві історії до кави розповіли організатори цього виховного заходу, викладачі Сулімова Лілія Олександрівна та Сидорук Валентина Миколаївна. Це історії про тих, хто не змінюється в силу обставин, а сам змінює обставини, про цінність людського життя та неперевершений смак кави…

Усе це створило особливу атмосферу та додало виховному заходу романтичності й вишуканості. Наприкінці дійства усі відвідувачі кав’ярні отримали «комплімент від шефа» з побажаннями.