«Я Артист України». Перемога у Всеукраїнському конкурсі-фестивалі мистецтв.

Викладачі та студенти ВКНЗ «Володимир-Волинського педагогічного коледжу ім.А.Ю.Кримського» привезли найвищі нагороди та відзнаки з Всеукраїнського конкурсу «Я Артист України».

22 лютого у місті Рівне відбувся третій Всеукраїнський конкурс-фестиваль мистецтв «Я Артист України». Він проводився з метою популяризації української народної та сучасної творчості у дітей, підлітків та старшого покоління, відродження історично-культурної спадщини, народних традицій та звичаїв України.

Найкращий музичний зал міста Рівного радо приймав гостей з різних міст України. У конкурсних змаганнях брали участь вокальні, хореографічні та інструментальні  колективи різних вікових категорій зі Львова, Костополя, Дубно, Оржі, Клевані, Збаража, Теребовлі, Нововолинська, Рівного, Червонограда та інших міст.

Молоді викладачі Володимир-Волинського педагогічного коледжу ім. А.Ю. Кримського Табаченко Тетяна Анатоліївна і Олексюк Діана Володимирівна разом зі своїми вихованцями вокального ансамблю «Водограй», Сімоновою Ю. (соло) та хореографічного колективу «Юність» вирішили спробувати свої сили у цих конкурсних змаганнях. І не помилились, отримавши найвищі нагороди.

За досконале виконання конкурсних творів колективи отримали Гран-Прі та сертифікати у сумі 120 євро на поїздку до Болгарії на міжнародний конкурс-фестиваль мистецтв «Talents of the world». Високо був оцінений професійним журі і виступ першокурсниці Сімонової Юліани, що в результаті принесло їй першу премію. Всі студенти отримали медалі та дипломи переможців.

За особисті видатні досягнення у професіональній сфері та високопрофесійну плідну діяльність в галузі культури і мистецтва почесними грамотами та іменними медалями «Знак народної пошани» були відзначені і керівники Т.А. Табаченко та Д.В. Олексюк.

Пишаємося нашими здобутками, талановитими студентами, коледжу, радіємо,що зростаємо професійно!

 

Голова циклової комісії музичного мистецтва та окремих методик Табаченко Т.А