Зустріч з представниками Харківського військового інституту танкових військ

17 жовтня 2019 року в рамках основних положень Концепції допризовної підготовки і військово-патріотичного виховання молоді та Стратегії національно-патріотичного виховання зі студентами Володимир-Волинському педагогічному коледжі була проведена військово-шефська робота представниками Володимир-Волинського об’єднаного районного військового комісаріату та представником Харківського військового інституту танкових військ.

Студентам розповіли про умови вступу, вимоги до абітурієнтів, за якими спеціалізаціями можна навчатися. Були висвітлені умови, які створені курсантам для якісного навчання, комфортного проживання та відпочинку. Дали відповіді про щомісячне грошове забезпечення яке отримують курсанти, що навчання відбувається на держаному фінансовому забезпеченні, після закінчення навчального закладу їм гарантоване працевлаштування.

Отож, представник військового навчального закладу надав присутнім досить вичерпну інформацію про основні вимоги до абітурієнтів, вступні випробування, перспективи і можливості для курсантів. Студенти мали змогу задати питання, які стосувалися вступу та навчання, а також поспілкуватися.

 

Викладач «Захисту Вітчизни»

підполковник запасу Власенко В.М.

 
Всього оцінок: 137

Коментувати

Залишіть свій коментар або запитання і ми обов'язково Вам дамо відповідь