Оголошення

Запрошуємо на курси з підготовки до вступу в коледж. Розпочинаємо 23.05.2022 року.

Детальніше

Подарувати дітям радість

26 вересня 2019 року Володимир-Волинський педагогічний коледж зустрічав особливих гостей – дошкільнят, вихованців закладів дошкільної освіти міста. Саме в стінах коледжу з нагоди відзначення Всеукраїнського Дня Дошкілля студенти спеціальності «Дошкільна освіта» організували для дітей розважальну програму «Подаруймо дітям радість».

Захід був насиченим та цікавим. Незважаючи на те, що в цей день стояла похмура погода та накрапав осінній дощ, студентам вдалося створити яскраву, веселу атмосферу та викликати в дітей море позитивних емоцій. Малеча із задоволенням поринула у світ розваг. Казкові персонажі розважали їх цікавими іграми, квестами та конкурсами. Під звуки пісні «Хай завжди в небі сонце світить» студенти разом із дошкільнята організували флешмоб.

На згадку про свято діти отримали невеличкі подарунки. Покидаючи стіни коледжу, кожна дитина відчувала себе щасливою, повною сил та енергії. Тож студентам вдалося подарувати малечі радість та незабутні враження.

Даний захід був проведений у рамках святкування 80-річчя Володимир-Волинського педагогічного коледжу ім. А. Ю. Кримського.