Міжнародний день музики

       Музика не старіє, вона буде жити стільки, скільки буде існувати людина. У перший день жовтня відзначають Міжнародний день музики. Це свято проходить щорічно в усьому світі чудовими концертами, за участю кращих артистів і художніх колективів.

         Цей день це професійне свято для всіх, чиє життя пов’язане з нотами, піснями, музичними інструментами, хто не з чуток знає, що таке мінор і мажор.

         Дуже тішить, що студенти нашого коледжу відгукнулися на пропозицію викладачів музики у проведенні хвилин спілкування з живим мистецтвом. Кращі викладачі-музиканти коледжу: Подзізей Г.І., Подзізей М.М., Махніцька В.В., Семенюк Н.В., Жулковський Б.Є., а також підтримав нашу ініціативу вчитель музичної школи Тимошко Ю. та студенти: Таровська Б., Соломʼянюк А., Музичук І., Кубінська Б., Гнатюк С., Лазаренко Т. сьогодні створили дивовижну атмосферу свята на великих перервах у фойє закладу. Ми мали змогу насолоджуватись мелодіями класичної музики в естрадних обробках та джазовими композиціями, що увійшли до скарбниці світової культури. Спеціально до цієї дати була виготовлена стінгазета музичною групою 3-Б під керівництвом Подзізей М.М.

      Мета нашого заходу – популяризація творів класичної музики серед студентів, шанобливе ставлення до естетичних цінностей один одного, а також активне поширення музичного мистецтва у суспільстві.

         Тож хай єднає музика ваші серця і несе вічне добро на крилах пісень!