Запрошуємо до 3D подорожі Володимир-Волинським педагогічним коледжем

Веб-додаток розроблений під час навчальної практики з додаткової кваліфікації «Адміністратор комп’ютерних систем та мереж» студентами 3 курсу спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа (Діловодство)» під керівництвом викладачів Василя Анатолійовича Цьося та Богдана Володимировича Ващука.

Це лише одна із задач, яку ми виконуємо під час практичного навчання, і хочемо, щоб ви долучились до завершального етапу – апробації.

Над проектом працювали: Гальом Оксана, Гашпуренко Наталія, Дмитрук Катерина, Збожинська Наталія, Киричук Лілія, Костюк Катерина, Костючик Маргарита, Куделя Іванна, Назарук Катерина, Олексюк Неоніла, Пилипчук Ілля, Поліщук Іванна, Тарасюк Вікторія, Турсунова Анна, Хиць Руслан.

Керівники та студенти-практиканти не ставлять перед собою легких завдань, саме тому було вирішено, в рамках навчальної практики, створити 3D тур Володимир-Волинським педагогічним коледжем.

Розробка колективного проекту передбачала:

  • постановку задачі, призначення виконавців, розподіл завдання на окремі процедури.
  • аналіз інструментального програмного забезпечення
  • створення 3D панорам
  • програмне об'єднання панорам в єдиний 3D тур
  • апробацію програмного продукту

Куратором проекту був призначений Хиць Руслан. Під його керівництвом кожна робоча група виконувала індивідуальні завдання зі створення 3D панорам, складових 3D туру.

Зроблено сотні фото, які об'єднані в 3D панорами. Проект компільований як web-додаток.

Подорожувати коледжем можна у двох режимах: за допомогою меню та за допомогою маркерів, натиснувши на який, зміниться локація.

Проект знаходиться у бета-версії, але ми його будемо постійно вдосконалювати та підтримувати.

Надіємось на ваші позитивні відгуки та підтримку.