Оголошення

Запрошуємо на курси з підготовки до вступу в коледж. Розпочинаємо 23.05.2022 року.

Детальніше

Випробовуємо свої сили у Всеукраїнській олімпіаді ОЛІМПУС

Студенти 1-2 курсів ВКНЗ «Володимир-Волинський педагогічний коледж ім.А.Ю.Кримського» вже декілька років поспіль беруть участь у Всеукраїнських олімпіадах ОЛІМПУС, які організовує Інститут Розвитку Шкільної Освіти (ІРШО). Це стало цікавим доповненням при освоєнні освітніх програм, внесло різноманітність у систему занять, а також стало зовнішнім джерелом оцінки рівня знань. Щороку студенти показують високі результати. Осіння сесія 2018 року не стала винятком.

Кримчани перевіряли свої знання з англійської мови, математики, біології, німецької мови, української мови та літератури, фізики, хімії. Незважаючи на велику кількість учасників (від 304 до 1081! з кожного предмету), наші студенти зайняли досить високі позиції у рейтинговій шкалі (від 5 до 41 місця).

Ми вітаємо всіх учасників! Окремо назвемо тих, хто став кращим у Всеукраїнському інтелектуальному конкурсі:

- у олімпіаді з біології нагороджені Дипломом лауреата другокурсники Кузьмич Софія, Браілко Діана, Голюк Юлія, Орлова Ольга, Шавала Діна, а Божко Ольга отримала Диплом Лауреата та книгу в нагороду; дівчата зайняли 5, 6, 7 місця з 454 учасників!;

- у олімпіаді з української мови  (брали участь 1081 учасник!!!) відзначено першокурсників Кашевську Ірину, Костюк Яну, Міщан Катерину, Микитюк Софію, Мельничук Оксану, Корець Вікторію, Ясковець Світлану, що посіли 7, 8, 9, 10 місця; вони нагороджені Дипломом лауреата та солодким подарунком.

Ще раз вітаємо всіх Учасників олімпіади з отриманими результатами і запрошуємо випробувати себе в наступних конкурсах.