VIII Міжнародна освітня конференція «Школа догори дригом»

Саме під такою інтригуючою назвою конференція була організована за ініціативою ГО «Школа мрій» та відбувалась на базі Винниківської санаторної школи-інтернат Львівської обл. 5-6 березня 2019 р..

В рамках програми на неї прибули гості із Польщі, Нідерландів, різних куточків України: Донецької, Миколаївської, Черкаської, Хмельницької  та Волиньської областей.

Всі учасники мали можливість прийняти участь у величезній кількості різноманітних заходів: виступи, лекції, майстер-класи, екскурсії, інтеграційні забави та інші, основною темою та метою яких було не лише довести значення докорінних змін в освітньому процесі, а продемонструвати, як практично це можна втілювати вже і зараз.

Виступи всіх спікерів базувалися на використанні активних та інтерактивних форм роботи з публікою. Особливо цікавими і корисними були виступи: «Де у кого кнопка» (Л. Мудрик, директор корпоративного університету компанії Елекс, трансформаційний коуч, бізнес-тренер); «Дизайн-мислення: звичка для творчості» (Л. Смола, професор НТУУ «КП ім. Сікорського», доктор політичних наук, психолог, сертифікований коуч); «Системне мислення для подолання байдужості» (Генк Бонс, експерт зі спеціальної освіти з Нідерландів); ««Я-наркоман»: треш у визнанні помилок» (В. Волошин,ректор IT STEP University, кандидат фізико-математичних наук, доцент).

На «Майстерках» учасники конференції удосконалювали свої вміння співпрацювати, відстоювати свою думку, шукати та знаходити раціональне зерно в альтернативній, вчились працювати по новому. Пізнавальними для мене стали майстер-клас  "Вчитель - цирковий кінь у школі" від Оксани Калінської, викладача ІТ Step University та "Ангел. Соломоплетіння" від Марія Кравчук, Заслуженого майстра народної творчості України з Волині.

Неймовірно захоплюючими були нічні заходи з 22.30 год. до 06.00 год. - це і «Казка на ніч», і «Музичний фреш», і «Мініатюри на Бродвеї» та інші «Цікавющі забави» і «Посиденьки».

Учасники конференції мали можливість побачити виставку оригіналів робіт сучасного українського скульптора Олексія Леонова "Вічне та прекрасне", експозиція якої розмістилася просто у холі шкільного приміщення, послухати запальний спів чоловічого квінтету Гарнізонного храму святого.Петра і Павла.

VIII Міжнародна конференція "Школа догори дригом – це два неповторних, мотивуючих, надихаючих дні та одна (але яка!!!) ніч, що реально перевернули догори дригом моє уявлення про подібні освітні заходи.
Дякую керівнику ГО «Школа Мрій» Лілія Свистович за запрошення, за щирість і щедрість в обміні досвідом, який є актуальним у процесі плідної співпраці між педагогічним коледжем і школою.

Гусєва Оксана,

викладач образотворчого мистецтва,

учасниця конференції

Всього оцінок: 107

Коментувати

Залишіть свій коментар або запитання і ми обов'язково Вам дамо відповідь