Мега-валентинка #ВВПК-2019

На початку весни так хочеться підбити підсумки інтерактивного флеш-мобу до Дня закоханих, що проходив у #ВВПК цьогоріч.  

Весь святковий тиждень на першому поверсі коледжу тривало надзвичайне дійство: на дошці оголошень була прикріплена мега-валентинка, виготовлена студентами 2-А курсу в техніці паперопластики. Кожен охочий зміг подарувати краплинку своєї любові, написавши і прикріпивши маленьке паперове сердечко з ім’ям того, кого любить. З кожним  днем було все цікавіше спостерігати, як «головне серце коледжу» заповнюється маленькими «валентинками».

Після закінчення свята мега-валентинка була повністю заповнена маленькими  сердечками. Ми порахували їх усі! Статистика показала, що загалом було прикріплено 296 валентинок, з них 190 – присвячено дівчатам, 26 – хлопцям, 32 – викладачам, 48 з особливими адресатами. Наприклад, «собі коханому», «історії України», «собаці» тощо.

Серед дівчат найпопулярнішою виявилася Артесюк Анна з 2-А, що отримала 6 валентинок. Серед хлопців – Хомік Сергій з 2-О, якому адресували 4 послання. З-поміж викладачів відзначився Стрільчук Микола Сергійович (7 валентинок).

Згідно даних спостережень можемо зробити висновок, що багато студентів нашого коледжу отримали  радість та позитивні емоції, побачивши свої імена серед валентинок.

Дійство мало не лише розважальну, а й виховну мету. Дякую усім, хто взяв участь у акції, нехай ваше тепло повертається вам сторицею.

Катерина Волошин, Анна Артисюк,

студенти 2 курсу, групи А

 

Всього оцінок: 98

Коментувати

Залишіть свій коментар або запитання і ми обов'язково Вам дамо відповідь