Святкова зима

Фотоальбом: 

Всім відомо, що у педагогічному коледжі навчаються здібні, розумні, креативні студенти. Виставка «Святкова зима», організована в історичному музеї ім. О. Дверницького, є тому підтвердженням. Студенти 3-А та 4-А курсів представили свої творчі роботи, виконані під час практичних занять з декоративно-прикладного мистецтва, художньої обробки матеріалів, етнодизайну, продемонстрували  свої вміння з основ образотворчої грамоти та  знання про атрибути та декорації різдвяно-новорічного циклу календарно-обрядових свят українців

Відкриття виставки відбулася 07 грудня на день святої Катерини, покровительки не тільки щасливої дівочої долі. а й вчених, студентів, філософів і проповідників. Створені студентами композиції розкривають різдвяно-новорічну тематику і доводять, що Різдво – це дуже красиве і радісне свято, яке з нетерпінням чекають дорослі і діти. Його святкують у всьому світі, і кожен народ вкладає у це свято щось своє.

 Ми шануємо вікові традиції українців, а також ідемо в ногу з часом, використовуючи сучасні техніки і матеріали в оздобленні виробів. Так, наприклад, Савчук Вікторія, студентка 4-А курсу. на виставку виконала роботу в техніці олійного живопису «Атмосфера Різдва», де зображена родина в середовищі і просторі, який наповнений енергетикою Різдва. Техніка оригінальна, запозичена та інтерпретована від творчості улюбленого художника Вінсента Ван-Гога «Зоряна ніч». Завдяки виразним живописним  мазкам - робота Вікторії дихає, як жива!

Гарно виглядали композиції петриківського розпису «Зимовий сон», на різдвяну тематику Боровської Ольги, Булік Анастасії, Будимко Софії. Видно, що студенти досконало опанували цю популярну на сьогодні техніку.

Студенти 3-А курсу, Подзізей Катерина, Сидорук Ольга, Романюк Оленка та Олійник Ольга з задоволенням розповідали про власний творчий шлях до реалізації ідеї тої чи іншої композиції. Назви робіт «Трії царі несуть дари», «Переплетення віків», «Дідух» красномовно розкривають зміст авторських робіт. Для студентів такі виставки є гарною нагодою творчого спілкування, аналізу досягнутого, прагнення до удосконалення та здійснення мети.

Презентацію виставки «Святкова зима» прийшли підтримати начальник відділу культури нашого міста Віслобоков Роман Юрійович, директор ДХШ – Михалик Адам Федорович, завідувачка мистецько-технологічним відділом коледжу – Хомюк Ірина Володимирівна, викладачі Токарєва Тетяна Миколаївна, Гусєва Оксана Григорівна, Залуніна Валентина Володимирівна

У нашому коледжі насправді багато цікавих проектів, де студент, під керівництвом викладача, може проявити себе, втілити неординарні ідеї у власних роботах.

З повагою Леся Мартинюк

Коментувати

Залишіть свій коментар або запитання і ми обов'язково Вам дамо відповідь