Хроніки Ладомерії

Фотоальбом: 

15-го листопада 2018 р. у культурно-мистецькому центрі м. Володимира-Волинського відбулася III Всеукраїнська наукова історико-краєзнавча конференція «Хроніки Ладомерії», присвячена 1030-ій річниці заснування нашого міста .

Цей захід був організований адміністрацією ДНЗ «Стародавній Володимир» за підтримки управлінь культури міськвиконкому та облдержадміністрації.  Він зібрав науковців та істориків з різних міст України: Григорій Охріменко, Святослав Терський, Оксана Штанько та інші.

З вітальним словом до учасників звернулися директор адміністрації ДІКЗ «Стародавній Володимир» Володимир Пикалюк, начальник міського відділу культури і туризму Роман Віслобоков. Учасникам конференції і авторам статей, які увійшли до збірника матеріалів конференції, вони вручили подарунки із символікою міста. Присутні мали змогу заслухати доповідь археолога, кандидата історичних наук Андрія Петраускаса, який з групою студентів проводить розкопки і дослідження пам’ятки «Городище – Вали  ІХ-ХІІІ ст» у Володимирі-Волинському.

Наймолодшим доповідачем стала Анастасія Булік, студентка 4-го курсу спеціальності "Образотворче мистецтво" нашого коледжу, яка у співавторстві та під керівництвом досвідченого викладача-методиста Кумецького Олексія Володимировича, підготувала статтю і виступ на тему "Становлення загальноосвітніх навчальних закладів в місті Володимирі-Волинському після другої світової війни". Стаття увійшла до 3-ого випуску збірника «Хроніки Ладомерії».

Особливо цікавою для Насті як для майбутнього вчителя образотворчого мистецтва, була розповідь наукового співробітника ДНЗ «Стародавній Володимир» Орисі Вознюк про дворянку Софію Мандрику, яка жила у нашому місті в родині художника Мирослава Зубінського і портрет якої намалював видатний Михайло Врубель.

Участь Насті у конференції – це хороший досвід науково-пошукової роботи  власне для неї та приклад для інших студентів.

Коментувати

Залишіть свій коментар або запитання і ми обов'язково Вам дамо відповідь