Творчі Фіґлі-Міґлі

Фотоальбом: 

Днями у нашому містечку Володимирі-Волинському відбулася цікава подія - виставка творчих робіт двох молодих та креативних педагогів-художниць: Ольги Гудим та Тетяни Токаревої-Асмолкової.

Захід проводився в арт-галереї культурно-мистецького центру імені Т. Г. Шевченка. "Фіґлі-Міґлі" - назва експозиції художниць, поєднання їх творчості та усіх життєво-побутових складових, що роблять цих жінок щасливими.

Мета виставки - створити гармонію між покликом душі, потребами сім'ї, рідних та друзів, роботою за освітою в педколеджі та приватними замовленнями, участю у громадському житті міста і Всеукраїнских проектах - це і є ціна представленим художнім творам.

Експозиція була представлена із живопису Тетяни та фотографій Ольги, умовно поділена на дві частини: класика і сучасність. Музичний супровід, відповідно до ідеї, виконувався Ольгою Редько та Дмитром Куцем.

Організаторами виставки завчасно було оголошено для відвідувачів дрескод - в одязі мали бути нотки кольорів: білого, сірого, чорного та рожевого. Поєднання таких кольорів вказує на вишуканість смаку.

Глядачів прийшло чимало. Такий формат виглядав захопливо, бо гості підтримали пропозицію відповідати іміджеві. Рожеві окуляри на логотипі творчого дуету як символ легковажного бачення навколишнього світу, використаний з іронією.

Працюючи в педагогічному коледжі, щодня молоді викладачі доказують серйозність та відповідальність обраної професії. Підтвердженням цього є роботи студетів та випускників. Сама виставка виступила ще й наочним взірцем для майбутніх вчителів образотворчого мистецтва, керівників гуртків, студій та дизайнерів.

 

Коментувати

Залишіть свій коментар або запитання і ми обов'язково Вам дамо відповідь