До 1030-річниці м.Володимира-Волинського присвячується

Уже минуло майже 1000 років, але велич Анни не згасає! Дочка київського князя Ярослава Мудрого в свій час була надзвичайно освіченою, харизматичною і, мабуть, ота батькова мудрість передалася генами та відіграла неабияку роль у відчутті особистого покликання.

Днями в педагогічному коледжі ім.А.Ю.Кримського для викладачів та студентів була представлена колекція творчих робіт «Анна Ярославна. Мальована стрічка», привезена із Національного заповідника «Софія Київська».

Цикл робіт із 14 полотен представляє собою комікс, створений сучасними українськими художницями, орієнтований на аудиторію дітей шкільного віку, підлітків та  дорослих, не байдужих до нашої історії.

Учасники розкривають значення постаті Анни Ярославни в історії України та світу. Серед них:  автор проекту Ольга Паньків, автор текстів Дзвінка Матіяш, автор каліграфії Світлана Міхно, дизайнер Ольга Гудим, куратори: Світлана Міхно, Оксана Зайцева, Тетяна Токарева-Асмолкова та художниці: Ксенія Ларелі, Оксана Шалімова, Наіна Зайцева (11років), Тетяна Золотухіна, Ольга Адам,   Марина Ляшенко-Тарасовець, Ольга Гальчинська, Юлія Янішевска,  Ольга Машевська,  Ольга Денісенко,  Софія Резніченко, Анастасія Тараненко, Тетяна Токарева-Асмолкова.

Для активного життя проекту та думки «Анна жива у серцях українців» згодом колекція буде представлена  мешканцям міста Володимира-Волинського та інших міст Волині. У найближчій перспективі художниць - Всеукраїнське турне коміксу.

Нехай показ колекції робіт про життя Анни Ярославни, привезеної із Києва, буде подарунком до ювілейної річниці княжого міста!

Коментувати

Залишіть свій коментар або запитання і ми обов'язково Вам дамо відповідь