Своїм досвідом поділилися і самі збагатилися

26.04.2018 року – день, який став для студентів спеціальності «Образотворче мистецтво» Лобас Ані, Лазарук Тані, Кравчук Лілі, Дахнюк Соні, Булік Насті, Короць Свєти днем знайомства з Винниківською санаторною школою-інтернатом Львівської обл.. Цей сумний День пам'яті про Чорнобильську катастрофу був перетворений на насичений позитивний ЕКОдень, активними учасниками якого стали і учні школи і студенти Володимир-Волинського педагогічного коледжа ім. А.Ю. Кримського.

Коли їхали у Винники, то розуміли, що те, що ми будемо робити, має бути і цікавим і корисним. Старанно готували майстер-класи з нетрадиційних технік малювання: малювання роздмухуванням, малювання ниткою, малювання мильними бульбашками та інші. Ми хвилювалися. Але, оскільки ми все робили з любов’ю,  то нам вдалося в повній мірі втілити задумане – ми створили разом з учнями 5-7 кл. екоплакати «Земля – наш дім!», «Моя земля – земля Добра», «Квітуча Україна – це чиста країна!».

Майстер-класи від майбутніх вчителів образотворчого мистецтва були також проведені на прохання організаторів дійства - представників ІТ Step University з м. Львова. Найактивнішим підкорювачем нетрадиційних технік малювання виявився ректор названого університету, Віктор Волошин, який, ще й до того - наш земляк, бо народився у Володимирі-Волинському.

Ми познайомилися з креативним директором школи, яку сміливо можна назвати Новою Українською Школою - Лілією Свистович, з позитивно-енергійним завучем Наталією Мозіль, з колективом людей, які роблять усе можливе, щоб їхні вихованці почувалися щасливими.

Тепер ми маємо нових друзів, новий корисний досвід, багато приємних вражень і головне, - бажання ще краще вчитися і працювати!

 

Гусєва О.Г., викладач

образотворчого мистецтва

 

Коментувати

Залишіть свій коментар або запитання і ми обов'язково Вам дамо відповідь