Об'єктове тренування з цивільного захисту

26 квітня 2018 року у коледжі відбулося об’єктове тренування в рамках міського командно-штабного навчання з цивільного захисту.

Після отримання повідомлення про умовну пожежу на військових складах начальником ЦЗ коледжу було «Оголошено збір!» управління ЦЗ та командирів об’єктових формувань. Нарада відбувалася в кабінеті директора, де кожен із командирів отримав завдання на відпрацювання вмінь та навичок при виникненні надзвичайної ситуації.

Сигнал тривоги про умовну пожежу у коледжі пролунав під час занять о 14:00. Злагодженні дії ланки оповіщення та зв’язку, чергових і викладачів дали змогу швидко вивести студентів і працівників з аудиторій коледжу за межі навчального закладу. Шикування відбулося на спортивному майданчику.

У своєму виступі перед учасниками освітнього процесу Савельєв М.Г., директор коледжу, наголосив на важливості даного заходу в сучасних реаліях життя, адже грамотно діяти у надзвичайних ситуаціях повинен вміти кожен працівник і студент коледжу.

Наступним етапом тренування стало повідомлення про умовно-травмованих студентів. Умілі дії осіб медичної ланки під керівництвом Власенко О.В. дали змогу швидко надати домедичну допомогу. Працівниками Федорчук О.Р. і Стрільчук Н. А. потерпілій студентці Дмитрук Оксані (1-Є) була накладена шина на праву ногу, а Просова Н.І. повернула свідомість студентці Волох Ангеліні (1-Є). Після отримання домедичної допомоги студенти четвертого курсу Бондарук Олексій, Кущик В’ячеслав., Шемет Олександр і Капуза Оадим віднесли потерпілих до медичного пункту коледжу.

Уміння боротися з вогнем, продемонструвала пожежна ланка під керівництвом Романюка Є.В., де Кравчук М.К., Кастрам В.Д. і Планковський М.М. швидко розгорнули стволи пожежного гідранта та загасили пожежу.

Після закінчення тренування Савельєв М.Г. подякував усім учасникам за злагодженні дії та професіоналізм.

Всього оцінок: 88

Коментувати

Залишіть свій коментар або запитання і ми обов'язково Вам дамо відповідь