Засідання круглого столу на тему: «Перші кроки до професії вчителя іноземної мови»

Одним із пріоритетних напрямків роботи Володимир-Волинського педагогічного коледжу ім. А.Ю. Кримського є наступність та взаємозв’язок  в роботі цього закладу та школи. В рамках тижня іноземних мов було проведено засідання круглого столу на тему: «Перші кроки до професії вчителя». Молоді вчителі, які були запрошені на зустріч,  є яскравим прикладом реалізації  цього напряму  в роботі коледжу. Метою цієї зустрічі є ознайомлення з інформацією, яка полегшить процес  адаптації   студентів  до школи, мотиваційно підготує  їх до педагогічної діяльності. 

На порядок денний виносились такі питання:

  1. Презентація учителів англійської мови  початкових класів ЗОШ.
  2. Перші кроки професійного становлення.
  3. Успіхи та досягнення в педагогічній діяльності
  4. «Відкритий мікрофон»

Студенти мали можливість познайомитись :

  • зі складовими поняття "готовність вчителя до школи";
  • познайомитись з їхніми майбутніми вчителями, які стануть  надійними помічниками під час проходження пробної та державної практики;
  • отримати ряд корисних порад та цікавої інформації.

На зустріч були запрошені:

Коханська Ірина Борисівна, вчитель англійської мови ЗОШ №1, учасник обласного конкурсу «Вчитель року»;

Романчук Світлана Володимирівна, вчитель англійської мови ЗОШ №2;

Целіщева Олена Олександрівна, вчитель англійської мови ЗОШ №3;

Киричук Юлія Вікторівна, вчитель німецької мови гімназії ім. О. Цинкаловського, переможець міського конкурсу «Вчитель року», учасник обласного конкурсу «Вчитель року».

Засідання круглого столу організували та провели викладачі предметної комісії іноземних мов педколеджу Шишко О.А. та Самарчук В.Є. Студенти висловили щиру вдячність вчителям англійської та німецької мов за змістовно проведену зустріч за круглим столом.

Коментарі

Засідання круглого столу було проведено на високому рівні. Вчителі поділилися своїми секретами для проведення уроків та розповіли про здобутий досвід роботи з учнями. Також дали декілька порад як правильно співпрацювати з батьками учнів. Поради були доречними. Хотіла б у майбутньому брати приклад з цих чудових вчителів.

Коментувати

Залишіть свій коментар або запитання і ми обов'язково Вам дамо відповідь