Виставка академічних робіт студентів Української академії друкарства (м. Львів)

В стінах Володимир-Волинського педагогічного коледжу ім. А. Ю. Кримського відкрилася виставка академічних робіт з живопису, графіки та художньої фотографії студентів 1-их та 2-их курсів Української академії друкарства (колишніх випускників коледжу спеціальності «Образотворче мистецтво»). Ці студенти – здібні та творчі люди, які прекрасно закінчили наш коледжі продовжують підтверджувати свій професійний рівень.

Вистава організована з метою продемонструвати зріст  професійної майстерності студента, який постійно працює над собою і продовжує навчання у вищих навчальних закладах ІІІ-ІV рівня акредитації. Виставка потрібна для викладачів, студентів та гостей коледжу.

У виставці беруть участь: Наумук Іван, Сиротюк Інна, Гаган Ольга та Максимук Ірина.

Цікаві роботи з художньої графіки представила Сиротюк Інна – естампи (ліногравюра, офорти, монотипія). Художню фотографію представила Гаган Ольга – портрети в різних композиціях. Шукає свій творчий почерк Максимук Ірина в малюнку, колажах і графіці. Дуже зросла художня майстерність здібного і талановитого юного художника Іванка Наумука не тільки в малюнку і живописі, а й в графіці (ліногравюрі, офортах).

В оформлення виставки брали активну участь теперішні випускники: Мазур Вікторія, Трифимук Ірина, Штунь Мар’яна і Мулька Тетяна. Організував виставку академічних робіт студентів Української академії друкарства викладач-методист коледжу Кумецький Олексій Володимирович, колишній наставник учасників виставки.

 

Вчитель-методист Кумецький О.В.