Ім’я Шевченка стукає в серця!

Тарас Григорович Шевченко за сучасних українських реалій актуальний як ніколи. За своє коротке життя, 47 років і один день, він вдосталь настраждався і не міг не жадати того, до чого прагнемо всі ми - життя і свободи, самореалізації і благополуччя, миру і поваги.

204-річчя з дня народження Шевченка, яке 5 березня зібрало шанувальників його слова у нашому коледжі, ще раз нагадало про його значущість і актуальність. 

Зараз його слово правди, слово віри допомагає нам розбудовувати Україну, відновлювати українську владу, припиняти розбрат і протистояння. І коли сьогодні агресор загрожує нашій землі, наш Тарас разом з нами в нашому строю. Здається, якби Тарас Григорович жив сьогодні, він теж був би у касці, в теплому одязі і на столичному Майдані. Саме таким Великого Кобзаря побачили студенти та викладачі нашого закладу, що завітали на літературно-музичну композицію «Ім’я Шевченка стукає в серця!», яку підготували студенти під керівництвом викладача-словесника Л.О.Сулімової.

Сучасне сприйняття творчості Тараса Шевченка у 21 столітті, актуальність його творів крізь призму політичного та соціального життя українців, образ великого Генія на Майдані, на війні майстерно представили ведучі заходу Марія Корнійчук та Дмитро Ващук. Рядки Кобзаря лунали щиро і гаряче з уст студентів Грицюка Тараса, Саганюк Тетяни, Смолярчука Володимира, Франчук Інни, Юрчук Оксани (4-В), Войтюка Ярослава (3-Г), Случик  Діани та Трофимук Сусанни (1-А). Натхненно лунали пісні українського митця у виконанні Бакалець Марії (4-В) та Цвинкилевич Оксани (2-Б). Особливою окрасою свята стали пісні на слова поета у виконанні бандуристок Хаврони Софіїї (3-Б), Гапанович Насті (3-Г), Винярської Надії (4-Б).

Упродовж  заходу студенти жили духом, пройнятим словом великого генія, славного сина України Тараса Шевченка.

Такі заходи переконують, що Кобзар потужним набатом лунає над Україною. І не тільки на майданах, у школах, коледжах, на великих міських і маленьких сільських сценах. Тарас з’являється у храмах наших душ.