Волинська весна: перші паростки науки

1 березня 2018 року на базі Луцького педагогічного коледжу проходила II Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Волинська весна: перші паростки науки», в якій взяли участь близько 140 учасників з різних ВНЗ України: Володимира-Волинського, Полтави, Чернівців, Вінниці, Донецька, Одеси, Луцька та навіть із м. Спрінгфілд, штат Міссурі, США. Учасниками конференції були студенти ВНЗ, аспіранти, магістри, бакалаври, молоді вчені.  Студенти нашого педагогічного коледжу теж взяли активну участь у конференції. Члени секції педагогіки і психології СНТ коледжу під керівництвом викладача-методиста Катинської Лідії підготували до конференції наукові статті актуальних проблем освіти, провели доказові педагогічні дослідження та апробацію виступів на черговому засіданні секції. Саме тому наукові доробки наших студентів отримали високу оцінку організаторів та учасників конференції. Жваву дискусію викликали виступи Кашуби Ольги на пленарному засіданні з проблеми: «Тьюторська технологія як засіб реалізації принципу індивідуалізації в освіті»; Вавринюк Олени на секційному засіданні з питань інклюзивної освіти: «Актуальні проблеми та перспективи розвитку інклюзивної освіти»; Дрібниці Владислава про  «Психологічний вимір особистості», Корнійчук Марії з теми «Рефлексія та імідж вчителя як педагогічна проблема», Ослюк Наталії про «Оформлення шкільної документації як складової професійної компетентності» у змісті роботи секції «Актуальні проблеми початкової та дошкільної освіти в контексті сучасних реформ».

Нас тепло зустрічали, вітали: Петро Бойчук –  заслужений працівник освіти України, кандидат педагогічних наук, директор Луцького педколеджу, Сергій Марчук – голова Ради молодих науковців Луцького педколеджу, кандидат педагогічних наук, члени кафедри психолого-педагогічних дисциплін коледжу. Програма  конференції  передбачала засідання 7 наукових секцій, брейк-каву та екскурсію в музей Волинської ікони. Цікаві зустрічі, надзвичайно актуальні проблеми реформування освіти, докази, показ мультимедійних презентацій, суперечки, обґрунтування відповіді на запитання досвідчених науковців, – це ще далеко  не повний перелік нового у досвіді теперішніх студентів, майбутніх світил науки.

«Наука не є і ніколи не буде завершеною книгою» – так висловився Альберт Ейнштейн. Цю правдиву істину підтвердила II Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Волинська весна: перші паростки науки».

Знов починається весна!…

Знов починаються дива…

В науці є незвідані стежки,

Якими молодим іти!

І зовсім це не дивина:

Так починається весна!

Ми привезли сертифікати, подяку, збірники наукових праць, тепло сердець та душі наших друзів із різних куточків України. «Маленький паросток надії зламав твердий, мов кремінь, вид. Серед мовчань міцних, як щит, життя прокралось й зеленіє»! Нових звершень, перемоги, миру і добра, весни в наших душах і серцях!

 

Лідія Катинська – викладач-методист,

 керівник секції педагогіки і психології СНТ

Всього оцінок: 117

Коментувати

Залишіть свій коментар або запитання і ми обов'язково Вам дамо відповідь