Практичний психолог коледжу

Поліщук Ігор Анатолійович


Бібліографчна довідка

Народився в м. Володимирі-Волинському. З 1988 році закінчив Володимир-Волинську ЗОШ № 2.

1988-1992 рр. – навчання у Володимир-Волинському педагогічному училищі ім.. А.Ю. Кримського.

У 1992 році розпочав трудову діяльність вчителем Устилузької ЗОШ І-ІІІ ст.

1992-1997 рр. – навчання у Волинському державному університеті ім. Лесі Українки на факультеті соціології та психології.

1997-2000 рр. – практичний психолог Суходільської ЗОШ І-ІІІ ст. Володимир-Волинського району.

З 1998 р. по 2000 р. працював за сумісництвом головним психологом відділу освіти Володимир-Волинської РДА.

З листопада 2000 року розпочав державну службу на посаді завідувача відділом з питань  молоді та спорту Володимир-Волинської РДА.

У березні 2002 року очолив відділ з організаційної та кадрової роботи апарату  Володимир-Волинської РДА.

З січня 2003 р. по квітень 2005 р. працював керівником апарату Володимир-Волинської РДА.

З квітня 2005 р. по квітень 2006 р. очолював Володимир-Волинську міську організацію політичної партії «Народна Партія» на звільненій основі.

З квітня 2006 р. по квітень 2008 р. працював начальником організаційного відділу виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради.

З вересня 2008 року –викладач соціально-економічних дисциплін ВКНЗ «Володимир-Волинський педагогічний коледж».

З 2009 року – практичний психолог, викладач соціально-економічних дисциплін ВКНЗ «Володимир-Волинський педагогічний коледж».

Посібники:

 • Методична розробка «Профілактика емоційного вигоряння у педагогічних працівників» (рецензент: Лариса Іванівна Турчина — старший викладач ВІППО, 2014р.)
 • Психологічний практикум «Формування навичок самопізнання та саморозвитку для профілактики емоційного вигоряння» (рецензент: Микало В.А.,2014р.)
 • Методичні рекомендації «Форми роботи психолога-практика у навчальному закладі» (рецензент: Микало В.А.,2017р.)
 • Методична розробка «Організація самостійної роботи студентів при вивченні соціології за кредитно-модульною системою навчання» (2013р.) Режим доступу:   http://vvpk.at.ua/load/cikl_gumanitarnikh_i_socialno_ekonomichnikh_discipli/sociologija/76
 • Практикум з курсу «Економічна теорія» (2012р.) Режим доступу:  http://vvpk.at.ua/load/dilovodstvo/ekonomika_ekonomichna_teorija/44
 • Комплекс навчально-методичного забезпечення з курсу «Економічна теорія» (2008-2015 рр.). Режим доступу:  http://vvpk.at.ua/load/dilovodstvo/ekonomika_ekonomichna_teorija/44
 • Комплекс навчально-методичного забезпечення з курсу «Соціологія» (2008-2014 рр.). Режим доступу:   http://vvpk.at.ua/load/cikl_gumanitarnikh_i_socialno_ekonomichnikh_discipli/sociologija/76

Публікації:

 • Участь у науково-практичній конференції «Психолого-педагогічні та медичні технології супроводу дітей з особливими освітніми потребами в умовах інклюзивного навчання» «Фетальний алкогольний синдром (ФАС): діагностика, нейроповедінкові аспекти, корекційні програми» (м. Луцьк, 19 вересня 2017 р.)
 • Участь у науково-практичній конференції «Фетальний алкогольний синдром (ФАС): діагностика, нейроповедінкові аспекти, корекційні програми» (м. Львів, 11 квітня  2017 р.)
 • Участь у міжнародному науково-практичному  семінарі «Феноменологія депривації: психолого-педагогічний і теоретико-прикладний дискурс. Ремедіум 7» (м. Луцьк 6 квітня 2017 р.)
 • Участь у науково-практичному  семінарі «Типологія девіантної поведінки: діагностика та корекція» на тему «Соціальна депривація як чинник формування моделей девіантної поведінки у студентів педагогічного коледжу»  (м. Луцьк 5 квітня 2017 р.)
 • Участь у Науково-практичній інтернет-конференції «Актуальні питання сучасної науки» на тему «Корекція девіантної поведінки у студентів педагогічного коледжу» (Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України "Бережанський агротехнічний коледж" – м.Бережани, 5 квітня 2017 р.
 • Участь у науково-теоретичній  конференції  на тему «Формування особистості громадянина України в системі вищих навчальних закладах в умовах розвитку громадянського суспільства» (м. Володимир-Волинський, 2015р.)
 • Участь у Х Всеукраїнській науково-практичній  інтернет-конференції "Вітчизняна наука на зламі епох: проблеми та перспективи розвитку" (м. Переяслав-Хмельницький, 30-31 грудня 2014 р.)

Нагороди

Почесна грамота Волинської обласної ради (2007р.)

Подяка Волинської обласної ради (2012р.)

Подяка володимир-волинського міського голови (2014р.)

Почесна грамота ВКНЗ «Володимир-Волинський педагогічний коледж ім. А.Ю. Кримського» (2015р.)

Почесна грамота ВКНЗ «Володимир-Волинський педагогічний коледж ім. А.Ю. Кримського» (2017р.)