Завідувач мистецько-технологічного відділення 

Категорія: 

Цьось Василь Анатолійович, викладач вищої категорії


Біографічна довідка

Народився 26 квітня 1986 року в селі Любохини, Старовижівського району, Волинської області.

Українець, громадянин України.

З вересня 1993 по липень 2001 року навчався у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів с. Любохини, де отримав свідоцтво про базову загальну середню освіту.

В 2001 році вступив до Володимир-Волинського педагогічного училища ім. А.Ю. Кримського (нині коледж), яке закінчив з відзнакою у 2005 році, здобувши освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Трудове навчання» та отримавши кваліфікацію вчителя трудового навчання, вчителя інформатики в початкових класах.

У 2005 році вступив на перший курс до Луцького технічного університету. В 2010 році отримав базову вищу освіту за напрямом підготовки «Професійна освіта. Комп’ютерні технології в управлінні та навчанні» та здобув кваліфікацію бакалавра, програміста, викладача практичного навчання в галузі комп’ютерних технологій. У 2011 році закінчив Луцький національний технічний університет і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Професійне навчання. Комп’ютерні технології в управлінні та навчанні» та здобув кваліфікацію спеціаліста з комп’ютерних технологій в управлінні та навчанні.

Протягом 2005-2006 року працював лаборантом у кабінеті фізики Володимир-Волинського педагогічного училища.

2006-2007 роки служби у ВВ України.

В 2007 році прийнятий на посаду майстра виробничого навчання до ВКНЗ «Володимир-Волинський педагогічний коледж ім. А.Ю. Кримського».

З 2011 року переведений на посаду викладача комп’ютерних дисциплін.

З вересня 2021 року призначений завідувачем мистецько-технологічного відділення.

Загальний стаж роботи – 16 років, педагогічний – 14 років. Кваліфікаційна категорія – спеціаліст вищої категорії.

Вільно розумію та пишу на російській мові. Читаю вільно та розмовляю на початковому рівні англійською .

Як спеціаліст з комп’ютерних технологій в управлінні та навчанні маю великий досвід розробки та впровадження цифрових технологій для розвитку освіти та бізнесу, громадських проєктів.

Одружений. Маю сина та доньку.

 

Нагороди за наукову діяльність:

– Подяка Управління освіти, науки та молоді Волинської обласної державної адміністрації «За сумлінну працю та активну участь у підготовці науково-практичної конференції "Сучасна наука та освіта Волині"»; м. Луцьк, 2018 р.;

– Подяка Управління освіти, науки та молоді Волинської обласної державної адміністрації «За активну участь в організації та проведенні мистецького симпозіуму "Старовинна музика – сучасний погляд"»; м. Луцьк, 2019 р.

- Подяка коледжу "За активну участь в організації Всеукраїнської науково-практичної конференції «Володимир-Волинський педагогічний коледж ім. А. Ю. Кримського: минувшина, сучасніть, майбуття»"; м. Володимир-Волинський, 2019 р.

- Почесна грамота Управління освіти, науки та молоді Волинської обласної державної адміністрації "За сумлінну працю, високу професійну майстерність, вагомий особистий внесок у підготовку кваліфікованих педагогічних кадрів та з нагоди 80-річчя коледжу"; м. Луцьк, 2019 р. (наказ від 14.11.2019 №225-к) Детальніше>>

 

Дата заповнення – 12 вересня 2021 року.