Літній англомовний табір GLOW&T.O.B.E.

GLOW -Girls Leading Our World – Дівчата керують світом; T.O.B.E. - Teaching Our Boys To Excel –Навчимо наших хлопців бути кращими

Волонтери Корпусу Миру США  в Україні та викладачі предметної комісії іноземних мов Володимир-Волинського педагогічного коледжу запрошують молодих людей віком 14-18 років взяти участь у роботі літнього англомовного табору GLOW & T.O.B.E. Табір працюватиме на базі Володимир-Волинського педагогічного коледжу з 20 серпня по 23 серпня, 2018 року, з 9.00 до 14.00. 

Для участі у таборі необхідно зареєструватися, надати дозвіл від батьків (файл прикріплений до публікації).

 

Тренерами у таборі будуть волонтери Корпусу Миру та викладачі педколеджу. Заняття проводитимуться англійською та українською мовою.

GLOW - Girls Leading Our World – Дівчата керують світом – це загальна назва для мовних таборів, метою яких є заохочення молодих жінок брати активну участь у житті суспільства. Незважаючи на те, що кожен табір є унікальним відображаючи особливості місцевої громади, всі табори GLOW і T.O.B.E. базуються на однакових принципах та розглядають такі питання: гендерна рівність, розвиток лідерських якостей, підвищення самооцінки, здоров’я жінки, кар’єра, надихаючі історії. Табір сприяє розвитку волонтерського руху в громаді, утверджує віру в те, що кожна молода жінка може змінити життя своєї громади на краще і надає молодим жінкам можливості для саморозвитку у веселій і дружній атмосфері.

T.O.B.E. - Teach Our Boys To Excel – Навчимо наших хлопців бути кращими. Цей табір лише для хлопців і має на меті виховання лідерських якостей в дусі гендерної рівності, а також розвиток навичок вирішення проблем шляхом виконання практичних завдань. Учасники табору розглядатимуть характеристики та якості лідера, спілкуючись  з молодими людьми, які вже досягли успіху у своїй сфері діяльності. Учасники табору навчатимуться роботі у команді, демократичним процесам, які дозволять кожному з учасників побувати у ролі як лідера так і просто члена команди. Передбачається, що учасники також братимуть участь у видах діяльності, які надихатимуть їх  вести здоровий спосіб життя. Учасників табору заохочуватимуть втілювати в життя знання та навички здобуті в таборі та бути соціально активними членами суспільства.

Правила поведінки в таборі

  • Всі учасники табору погоджуються не курити, не вживати алкоголь та наркотики під час перебування у таборі.
  • Учасники які куритимуть, вживатимуть алкоголь чи наркотики будуть виключені з табору та відправлені додому.
  • Всі учасники табору погоджуються чітко виконувати правила табору та інструкції вихователів.

Участь у таборі є безкоштовною.

Як волонтери Корпусу Миру так і викладачі Володимир-Волинського педколеджу працюють у таборі на добровільних засадах, не отримуючи ніякої грошової винагороди за свою працю.

 Для забезпечення учасників табору канцтоварами та питною водою просимо зробити добровільний благодійний внесок у сумі 75 грн.

Під час роботи табору буде здійснюватися фото та відеозйомка, матеріали, яких можуть бути використані для звітів Корпусу Миру, Володимир-Волинського педагогічного коледжу, а також для поширення досвіду серед навчальних закладів.

Довідки за телефоном: 0962746353, 0935591008