Олійні фарби на полотні натхнення

13 листопада 2013 р. відбулося відкриття персональної виставки картин Іванни Кравченко. Жителька с. Суходоли, студентка педагогічного коледжу, презентувала виписане пензлем натхнення, подароване різнобарвним навколишнім середовищем під назвої «Політ душі». У художній галереї культурно-мистецького центру було представлено двадцять п'ять картин 20-річної художниці, написаних олійними фарбами.

    Ще з дитинства рука Іванни потягнулася до паперу, пензля та фарб. Побачивши потенціал у доньки, батьки віддали її на навчання в дитячу художню школу міста Володимира-Волинського. З вдячністю згадала Іванка своїх вчителів  художньої школи – Михалика А.Ф., Михалика В.А. та Михалик Я.В., вчительку образотворчого мистецтва загальноосвітньої школи с. Суходоли Г.Я.Аверкієву.

 

     Іванка – студентка четвертого курсу. Своєю виставкою вона продемонструвала працелюбність та бажання відобразити  навколишній світ. Її роботи – яскраві, насичені, емоційні, добрі. Художниця дуже переживала, адже це перша персональна виставка та ще й за межами навчального закладу. Підтримували її рідні, одногрупники, вчителі художньої школи, викладачі коледжу, вчителька Суходільської ЗОШ, односельчани.

Велику дяку авторка картин висловила викладачу малюнка і живопису Гусєвій О.Г. та куратору групи Білик О.С. а також всім викладачам циклової  комісії викладачів образотворчого мистецтва та окремих методик.

Всього оцінок: 302

Коментувати

Залишіть свій коментар або запитання і ми обов'язково Вам дамо відповідь