Майстер – класи Надії Яцини для студентів коледжу.

8 грудня, в маленькій галереї культурно - мистецького центру міста Володимира - Волинського, відбулася презентація персональної виставки  робіт художниці зі Львова – Надії  Яцини,  яка представила високий рівень станкового живопису: пейзажі, портрети , натюрморти, а також графіку та композиції виконані різними художніми техніками.  

  Відвідини виставки та творчі зустрічі з художницею для студентів спеціальності образотворче мистецтво організували викладачі: Білик О.С., Токарева Т. М., Дембровська Л.Г.

   Надія Петрівна Яцина – представник Санк –Петербургської школи живопису, люб’язно погодилася на спілкування з студентами,  також запропонувала проведення майстер – класів малювання з натури портрету. Щасливчиками стали студенти 2-А та 3-А курсів, які спробували себе в ролі справжніх митців, виконуючи портрет з натури в техніці графіки. Натуру вибрала сама художниця, тому що їй сподобався образ Лесі Георгіївни в оранжевому береті. Студенти особливо старалися догодити своїй наставниці, а також показати як гарно вони вміють малювати – тому портрети з натури вдалися і всі дуже сподобалися  Лесі Георгіївні. Разом з студентами продемонструвала свою майстерність викладач малюнку і живопису – Токарєва Тетяна Миколаївна.

   Художниця Надія Петрівна, відмітила роботи студентів: Любохинець Ольги , Шух Ганни, Менкунець Катерини, Кравчук Юлії (3-А),  Наумука Івана, Склянчука Сергія (2 –А). Всі разом аналізували результати роботи, вказували на позитивні моменти,  поправляли недоліки, прислуховувалися до порад художниці. 2-А курс дуже захопився живим спілкуванням з художницею, яка просто творча людина, не вимагає малювання академічних постановок з правильними побудовами лінійної та повітряної перспективи, а закликає творити! Тому в п’ятницю, незважаючи на те, що треба їхати додому – побігли до КМЦ малювати. О.В. Кумецький підтримав своїх вихованців.

Коментувати

Залишіть свій коментар або запитання і ми обов'язково Вам дамо відповідь