Оголошення

Запрошуємо на курси з підготовки до вступу в коледж. Розпочинаємо 23.05.2022 року.

Детальніше

Зустріч з братами Капрановими

25 березня у Володимир-Волинський педагогічний коледж ім.А.Ю.Кримського завітали брати Капранови – відомі українські письменники. Перший книжковий проект Капранових – це каталог книжок поштою «Книгопошта»  (1998). У 2000 році стартувало видавництво «Зелений пес», яке очолили Віталій та Дмитро,  у 2001 році вийшов «Кобзар 2000» братів з ілюстраціями Владислава Єрка. Дана книга сподобалась  читачам, а тому перевидавалася 5 разів.

Отож, такі талановиті гості дуже зацікавили викладачів та студентів коледжу. Зустріч відбулась у актовій залі, присутніх було більше 300 чоловік.

Брати Капранови  привезли декілька книг. Найбільший інтерес викликало видання «Мальована історія незалежності України». Насамперед письменники відмітили, що книга написана для дітей, але обов’язкова для прочитання дорослими, оскільки це короткий виклад подій минулого, який покликаний  зорієнтувати молодь у таких складних історичних подіях, як походження української держави та боротьба за її становлення. Книга дуже зацікавила студентів, тому й купували це видання з задоволенням.

Назва роману «Забудь-річка» походить від старого язичницького символу – Забудь-річки, що розділяє світ живих і мертвих. Саме така Забудь-річка протікає між поколіннями у кожній українській родині. Новий роман письменників довів студентам, що драматичні події в Україні можуть дати матеріал не тільки для роздумів, але й для чудової історії, в яку окрім бурхливих років, що передували Євромайдану, увійде практично вся історія нашої країни за останні 80 років. Роман з задоволенням придбали пошанувачі історії історичної прози.

А от з чого починається кожне українське свято, Капранови розповіли у книзі «Веселих свят». На сторінках цього видання зібрано пісні, ігри, святкові страви, традиції, загадки – те, що робить святкові дні особливими й пам’ятними.

Зустріч пройшла на піднесенні. Емоції, позитивний настрій – це те, що подарували нам гості. Пісня у подарунок  від студентів 3-Б, та море квітів, слова вдячності та світлини напам’ять, таким було прощання з нашими гостями.