Охорона праці очима дітей

Кожна людина довготривале та щасливе життя, а для цього потрібно навчитися цінувати та берегти власне здоров’я, яке ні чим не можна замінити. Здоров’я – основне джерело щастя, радості і повноцінного життя нації в цілому. Адже тільки здорова людина може реалізувати у своєму житті усі можливості, надані їй природою. Потрібно раз і назавжди зрозуміти, що саме кожен із нас є господарем свого здоров’я.

Який би не був рівень розвитку медицини в державі, користі буде мало, якщо «мода» на здоров’я, культ здоров’я не стануть у суспільстві панівними. З цією метою управління Держпраці у Волинській області організувало конкурс малюнка «Охорона праці очима дітей» з нагоди Всесвітнього дня охорони праці в Україні у 2016 році.

Активно взяли участь у конкурсі студенти Володимир-Волинського педагогічного коледжу ім. А.Ю. Кримського спеціальності «Образотворче мистецтво», першого та третього курсів, керівники Гусева О.Г. та Залуніна В.В.

17.03.2016р. відбулося нагородження пе5реможців у м. Луцьку, куди запросили Власюк Маргариту (3 курс) з керівником Залуніною В.В. Студентка зайняла ІІІ місце у третій віковій категорії.

Участь у конкурсі взяло 400 учнів та студентів зі всієї Волинської області.

Такі заходи проводяться щорічно і є необхідними, адже здоров’я – запорука щасливого майбутнього кожної людини, всієї держави.

Коментувати

Залишіть свій коментар або запитання і ми обов'язково Вам дамо відповідь