Збірна коледжу учасник відкритого чемпіонату Волині з міні-футболу серед закладів освіти
6 травня у Луцьку відбувся відкритий чемпіонат Волині з міні-футболу серед закладів фахової передвищої та професійно-технічної освіти. Участь у даних змагання брала і збірна команда коледжу.
Всі команди були розбілені на дві групи. У своїй підгрупі збірна команда коледжу поступилася лише суперникам з Луцького педагогічного інституту, що дало змогу грати у матчі за третє місце.
У вирішальній грі (за третє місце) команда коледжу у напруженій боротьбі поступилася своїм суперникам з рахунком 3:2 (пропустивши вирішальний третій гол за 30 секунд до завершення гри).
Дякуємо студентам Максіму Максимуку (група 2-Т), Арсену Гончаруку (група 2-Т), Дмитру Нестерчуку (група 2-Т), Денису Ващуку (група 2-Т), Артему Левчуку (група 2-Т), Володимиру Голубу (група 3-Т), Артуру Заворотинському (група 3-Т), Данилу Гнатюку (група 2-Р), Богдану Новосаду (група 1-Ц), Вадиму Поліщуку (група 1-Ц), Роману Федорчуку (група 3-Р), Вадіму Александруку (група 3-Г) за активну участь та гідне представлення коледжу у відкритому чемпіонаті Волині з міні-футболу серед закладів освіти.














