Оголошення

Запрошуємо на курси з підготовки до вступу в коледж. Розпочинаємо 23.05.2022 року.

Детальніше

З НОВИМ РОКОМ!

Шановні колеги!

Від щирого серця вітаю Вас із новим 2012 роком!

Озираючись назад і аналізуючи рік, що минає можна із впевненістю сказати – ми його прожили не дарма! Не завжди було легко, не завжди все складалося як ми того очікували, та в цілому 2011 рік подарував багато приємних моментів і чимало здобутків.

Збільшення ліцензованого обсягу за спеціальністю «Дошкільна освіта» дозволить за кілька років довести контингент студентів нашого навчального закладу до тисячі осіб; нарощення потужності комп’ютерної та мультимедійної техніки, яка використовується у навчально-виховному процесі, виводить навчальний процес на новий рівень; розширення мережі університетів, з якими співпрацює коледж, забезпечує випускникам одержання повної вищої освіти за скороченим терміном навчання; виведення електронної бібліотеки у всесвітню мережу дозволить не лише забезпечувати необхідними матеріалами студентів, а й підтримувати випускників, які по завершенні коледжу пішли працювати у школи; перекриття даху зніме масу осінньо-зимових проблем від яких потерпав головний корпус коледжу; завершення трирічного циклу ремонтних робіт в аудиторних приміщеннях, перетворили їх у кабінети європейського формату. І ще багато-багато іншого приємного та позитивного приніс нам 2011.

У Новому році у першу чергу хочеться побажати стабільності. Її перші прояви освітяни вже відчули у році, що минає, тож нехай вони збережуться і зміцніють у 2012. Ще хочу побажати творчого неспокою, адже це і є головний рушій сучасного педагога, якому небайдуже майбутнє нації. І ще, звичайно ж, бажаю усім міцного здоров’я, щастя та достатку, сімейного благополуччя, тепла та любові. Миру і Божого благословення Вам шановні колеги.

З Новим роком! З Різдвом Христовим!

Директор коледжу Микола Савельєв