ВИКЛАДАЧІ КОЛЕДЖУ ПРОВЕЛИ СЕМІНАР НА ТЕМУ «СУЧАСНИЙ КОМПЕТЕНТНІСНИЙ УРОК ТЕХНОЛОГІЙ»

В Ліцеї №2 Володимирської міської ради 27 березня 2024 року відбувся надзвичайно продуктивний та пізнавальний семінар за участі педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти технологічної освітньої галузі та викладачів Володимирського педагогічного фахового коледжу імені Агатангела Кримського спеціальності Середня освіта (Трудове навчання та технології).

Викладач-методист Ольга ВІТРУК змогла не лише привернути увагу педагогів до сучасних методик навчання трудового навчання та технологій, але й надихнути їх на нові ідеї та підходи у роботі зі здобувачами освіти.

У рамках семінару викладач Марія ШУМІК провела майстер-клас «Виготовлення брошки у техніці «сухе валяння»», в ході якого учасники більш детально ознайомились з технікою валяння, та й самостійно спробувати свої сили у цьому напрямі, результатом стали красиві та оригінальні брошки.

Загалом, семінар став ще одним кроком у підвищенні професійного рівня педагогічних працівників і покликаним зміцнити позиції сучасного освітнього процесу.