ЗУСТРІЧ МАЙБУТНІХ ВИХОВАТЕЛІВ ІЗ ПЕДАГОГАМИ ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

Січень та лютий – важливі місяці у житті четвертокурсників, які навчаються за освітньо-професійною програмою «Дошкільна освіта». Саме тоді майбутні вихователі роблять чи не найважливіший крок у власному професійному становленні: проходять переддипломну практику та перевіряють власну готовність до роботи в закладах дошкільної освіти.

Студенти хвилюються. Хоча за їх плечами велика кількість теоретичних та практичних занять із викладачами коледжу, багато годин літньої та виробничої практики під керівництвом досвідчених наставників-керівників, попереду – багато нових викликів: самостійне проведення ранкових гімнастик, дидактичних та рухливих ігор, різноманітних занять, професійне спілкування з вихователями, директорами, батьками вихованців та незліченна кількість дитячих запитань, на які обов’язково треба дати відповіді.

Як заспокоїти дошкільника в стресовій ситуації? Що сказати дитині, яка ніяк не вкладається спати? Чим зайняти вихованців в укритті? Як говорити з дитиною, яка на власні очі бачила жахи війни? Ці та інші запитання дуже хвилюють студентів-практикантів. Відповісти на них можуть лише компетентні вихователі, які щодня працюють з дітьми дошкільного віку. Тому, зустріч із досвідченими педагогами закладів дошкільної освіти: Юлею ДМИШКО (Комунальний заклад «Заклад дошкільної освіти №7 «Волиняночка»), Оленою КРУЧКЕВИЧ (Комунальний заклад «Заклад дошкільної освіти № 1 «Дзвіночок») та Юлею НАУМИЧ (Комунальний заклад «Заклад дошкільної освіти (дитячий садок) села Заріччя» стала завершальним етапом підготовки четвертокурсників до переддипломної практики.

В дружній щирій атмосфері учасники поспілкувалися: студенти розпитали про те, що їх найбільше хвилює, педагоги поділились власними секретами майстерності, дали цінні поради, заспокоїли майбутніх вихователів, переконали їх, що дитячі обійми, щирі усмішки, яскраві емоцій від спілкування з дошкільниками здатні допомогти подолати труднощі та негаразди, якщо такі виникатимуть в майбутній професійній діяльності.

Щиро дякуємо вихователям, що прийняли запрошення та долучились до підготовки здобувачів освіти до переддипломної практики! Сподіваємося, такі зустрічі стануть традиційною формою співпраці між коледжем та закладами дошкільної освіти!