Практика в Онлайн Таборі Go Camp: Навчання, Дружба та Культурний Обмін

Сучасний світ вимагає нових підходів до навчання та виховання молодого покоління. Один із цих інноваційних підходів представляє онлайн-табір Go Camp, який змінює поняття про літні канікули. В рамках цього проєкту наші студенти-практиканти, разом з іноземними волонтерами, допомагали організувати різноманітні активності для дітей віком від 12 до 15 років в платформі Zoom.

Summer Vibe Art Camp проводився протягом трьох тижнів і включав тематичні дні, до прикладу «Люди, що творять: сучасні українські митці», «Будинки навколо нас: архітектура України», «Індивідуальність місць: стріт арт по-українськи». Діти брали участь в розмовних та кіноклубах, експертних сесіях «Reels - що це?», квестах та спільних проєктах з елементами гейміфікації.

Студенти, які обирали практику в Go Camp, стали не просто глядачами, а активними учасниками процесу навчання та розваг. Вони брали на себе роль наставників, друзів та культурних амбасадорів для дітей.

Волонтери представляли різні країни та національності, стали культурними послами в Україні. Команди учнів та студентів відкрили Україну іноземцям, зламали стереотипи про нашу країну, ділилися своєю культурою з іноземними гостями.

Після завершення програми Go Camp, наші студенти-практиканти отримали подарунки від організаторів табору. Це стимулює їхню активну участь у проекті та мотивує надалі розвивати свої навички волонтерства та культурного обміну. Адже, літо в Go Camp - це час навчання, розваг та незабутніх вражень.