Семінар-практикум для вчителів іноземних мов

27 жовтня 2023 року відбувся семінар-практикум для вчителів іноземних мов з теми «Використання штучного інтелекту у навчанні англійської мови».

Останніми місяцями тільки й розмов що про штучний інтелект. Причиною першого сплеску бурхливого інтересу до нього стала поява в Україні ChatGPT – чат-бота зі штучним інтелектом.

Технології штучного інтелекту розвиваються настільки стрімко, що подеколи за ними складно встигнути, і поступово проникають у всі сфери нашого життя. Штучний інтелект не є конкурентом людини, радше він – надійний помічник, із допомогою якого можна досягти значних успіхів у роботі, спростити виконання рутинних завдань та звільнити час для творчості.

Здається, ШІ вже всюди! Тож не дивно, що багато хто задався питанням – коли та як  використати ШІ вчителю англійської мови на уроках?

Лектор, Кирпа Сергій, викладач англійської мови педагогічного коледжу, ознайомив, як можна з допомогою ШІ створити  тестові завдання, план-конспект уроку, глосарій, згенерувати зображення та тексти за темою, пошук інформації, відповіді на найрізноманітніші запитання, допомога з перекладом..

Семінар пройшов з елементами тренінгу, під час якого вчителі з допомогою свого смартфона могли повправлятися у створенні різних завдань.

Практикум був цінним та пізнавальним і учасники  отримали велику дозу мотивації для подальшого дослідження та використання інноваційних інструментів на основі штучного інтелекту, який допомагає оптимізувати щоденну роботу педагогів.

Завідувач Циклової комісії Левицька Аліна